خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن

فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz700b12
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

یکی از جدیدترین فرش های ماشینی کاشان، فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان می باشد که این فرش ماشینی درجه یک با طراحی بوم و حاشیه ای متفاوت از دیگر فرش های ماشینی بافته شده است. فرش 700 شانه گل برجسته مدرن طرح افشان با طرح زمینه بوم، گل های بزرگ و دسته ای طرح افشان بافته شده است و همچنین حاشیه آن بر خلاف تمامی فرش های مدرن و سنتی، کاملا ساده و یکسان می باشد که این فرش ماشینی طرح افشان تلفیقی از طرح های فرش سنتی و مدرن را در خود دارد.

مشخصات فرش 700شانه گل برجسته طرح افشان

فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان یکی از انواع فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 2550 می باشد که این فرش ماشینی جدید کاشان با شانه و تراکمی مناسب به تولید رسیده است که به سبب داشتن بافتی منسجم، فرشی مقاوم در برابر پاخور نیز می باشد.
این فرش ماشینی با سه رنگ ذغالی طلایی، طوسی، طوسی ذغالی بافته شده است که فرش رنگ ذغالی طلایی آن با نخ ویکرون نیز به تولید رسیده است. تمامی این فرش های ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک هیت ست شده می باشند و این فرش های 700 شانه مدرن گل برجسته از جدیدترین فرش های ماشینی سال نیز می باشند.
فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن به سبب بافته شدن با نخ آکریلیک هیت ست شده و شانه و تراکم مناسب، دارای ضخامت 10 میلی متری می باشد و با دستگاه HCPX2 نیز بافته شده است که به عنوان بهترین و مقاوم ترین فرش ماشینی شناخته شده اند.

 

ویژگی های فرش 700 شانه گل برجسته آکریلیک

استفاده از نخ آکریلیک هیت ست شده در بافت فرش های ماشینی باعث شده است تا فرش هایی بدون پرزدهی باشند و تنها تا چند هفته اول که این فرش مدرن گل برجسته جدید را خریداری می کنید ممکن است کمی پرز در سطح آن ببینید که این پرزدهی سطح فرش بعد از مدتی کاملا از بین خواهد رفت.
نخ های آکریلیک به دلیل عمل هیت ستی که روی آن ها صورت می گیرد فرش هایی بدون پرزدهی و ضد حساسیت می باشند و از طرفی مقاومت در این فرش های ماشینی بسیار بالا است. فرش های آکریلیک از دسته فرش های ماشینی هستند که در برابر پاخور، شستشوی زیاد، و یا با قرار دادن اجسام داغ روی آن ها هیچ آسیبی نمی بینند و در اصطلاح فرش های آکریلیک جزء بادوام ترین فرش های ماشینی درجه یک به حساب می آیند.

 

نحوه ست کردن دکوراسیون مبلمان کلاسیک با فرش های افشان

فرش طرح افشان مدرن یکی از زیباترین طرح های پر فروش در بین فرش های ماشینی درجه یک کاشان می باشد که این طرح به دلیل سبک های بافت خاصی که دارد امروزه در فرش های سبک مدرن نیز از آن استفاده می کنند. فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن دارای حاشیه ای عاری از هر گونه گل می باشد و بوم آن دارای گل و بوته های بهم پیوسته است که به دلیل شلوغ نبودن زمینه این فرش گل برجسته مدرن می توانید آن را با مبلمان سبک کلاسیک خود ست کنید. رنگ فرش طوسی ذغالی این فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان برای منازل سبک کلاسیک شما با مبل های چستر و چرم ترکیبی بی نظیر می شود.
و اما رنگ زمینه فرش طوسی و ذغالی طلایی هم برای منازل سبک مدرن مناسب می باشند و هم برای منازل سبک کلاسیک، چرا که دارای رنگ زمینه ای روشن با بومی خاصمی باشند که جلوه ای بی نظیر به بافت فرش بخشیده و فضای خانه های کوچک با این دو رنگ زمینه جذاب بزرگ تر به نظر خواهد رسید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

قیمت فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان

فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان مدرن یکی از انواع فرش های ماشینی مناسب قیمت می باشد. فرش 700 شانه تراکم 2550 به دلیل داشتن شانه و تراکم مناسب، متریال مصرف شده در بافت آن نیز کمتر از فرش های تراکم بالا می باشد و به همین خاطر دارای قیمتی مناسب نیز می باشد. قیمت فرش 12 متری طرح افشان بیشتر از فرش های 6 متری، 9 متری آن ها می باشد چرا که هر چه متراژ فرش افزایش پیدا کند، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.
این فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان، فرشی به سبک مدرن می باشد که با توجه به سلیقه ای که دارید می توانید در دکوراسیون کلاسیک نیز از آن استفاده کنید و از همه مهم تر قیمت فرش گل برجسته افشان با ابعاد پادری، قالیچه و... نیز به تولید می رسد و به صورت مستقیم از درب کارخانه فروش فرش ها به صورت حضوری و یا اینترنتی صورت می گیرد.

برگشت به بالا