خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته

فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته فرش طرح کتیبه کاشان 700 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz700b13
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

فرش طرح کتیبه 700 شانه گل برجسته یکی از انواع فرش های ماشینی با طرح زمینه جدید می باشد که این فرش ماشینی با سه رنگ زمینه ترکیبی و جذاب ذغالی آبی، فرش ذغالی طلایی، فرش طوسی آبی بافته شده است که این فرش ماشینی دارای طرح زمینه ای شلوغ می باشد و وابسته به مکان انتخابی شما می تواند ترکیبی بسیار زیبا از طرح و رنگ در منازلتان به وجود بیاورد.

پر فروش ترین طرح فرش ماشینی کاشان

فرش طرح کتیبه 700 شانه گل برجسته کاشان یکی از انواع فرش های ماشینی جدید و پر فروش کاشان می باشد که این فرش ماشینی با توجه به رنگ زمینه های خاصی که دارد برای منازل سبک مدرن و کلاسیک شما مناسب می باشد. فرش 700 شانه گل برجسته طرح کتیبه دارای زمینه ای خاص فاقد لچک و ترنج می باشد و کل بوم این فرش ماشینی گل برجسته را حالت های کتیبه ای مانند تشکیل داده اند که بافت گل برجسته در فرش طرح کتیبه باعث شده است تا شلوغی فرش آنقدر به چشم نیاید و دارای بافتی خاص و جذاب شود.

 

رنگ های پر فروش فرش طرح کتیبه 700 شانه گل برجسته

فرش های ماشینی گل برجسته کاشان با رنگ زمینه های خاص و متنوعی بافته می شوند که از جدیدترین فرش های ماشینی سال می توان به فرش 700 شانه گل برجسته مدرن اشاره نمود چرا که این فرش های 700 شانه گل برجسته کاشان با ترکیب رنگ هایی بسیار جذاب و طرح زمینه هایی خاص بافته شده اند و نیاز هر کسی را برای چیدمان صحیح دکوراسیون شان حل نموده اند.

 

فرش ذغالی آبی در دکوراسیون

فرش ذغالی آبی به دلیل داشتن رنگ زمینه ای تیره و خنثی برای منازلی مناسب می باشد که دارای متراژی بزرگ نیز می باشند. فرش طرح کتیبه 700 شانه گل برجسته ذغالی آبی اگر در منازل کوچک و آپارتمانی استفاده شود به دلیل داشتن طرح زمینه شلوغ و رنگ زمینه ای تیره فضای منازل شما را کوچکتر از حد معمول نشان می دهند و اما اگر از این فرش 700 شانه گل برجسته جدید در منازل بزرگ استفاده شود فضا را جمع و دوستانه تر نشان خواهد داد که با ست کردن پرده و مبلمان طوسی رنگ خود با فرش 700 شانه گل برجسته ذغالی آبی می توانید ترکیبی بی نظیر به وجود بیاورید.

فرش ذغالی طلایی در دکوراسیون

همانطور که می دانید رنگ طلایی، رنگی است که از آن اغلب در دکوراسیون سبک کلاسیک استفاده می کنند. استفاده از فرش 700 شانه گل برجسته طرح کتیبه طلایی در منازل سبک کلاسیک می تواند جلوه ای خاص و بی نظیر به فضای کلاسیک و یا سنتی منزل شما ببخشد، پس اگر به دنبال خرید فرش مناسب منازل سبک کلاسیک هستید از زیبایی فرش طرح کتیبه 700 شانه گل برجسته غافل نشوید.

فرش طوسی آبی در دکوراسیون

یکی از زیباترین فرش های ماشینی سال، فرش 700 شانه گل برجسته طوسی آبی می باشد که یکی از رنگ های ترند سال می باشد که در فرش های ماشینی با فروشی بالا رو به رو شده است. این فرش ماشینی برای منازل سبک مدرن بسیار مناسب می باشد که به راحتی انواع رنگ های خنثی و روشن را می توانید با فرش خود ست نمایید.
استفاده از فرش 700 شانه گل برجسته طوسی آبی در منازل سبک مدرن و کوچک می تواند به فضای خانه های شما کمک کند و فضای کوچک منزل را بزرگتر از حد معمول نشان می دهد چرا که رنگ های روشن باعث می شوند تا فضای خانه ها بزرگتر به نظر برسند و عمق پیدا کنند که این فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته علاوه بر داشتن زمینه ای شلوغ، فرشی کاملا چرکتاب نیز می باشد.

 

ویژگی های فرش 700 شانه تراکم 2550

فرش 700 شانه تراکم 2550 یکی از انواع فرش های ماشینی با کیفیت و پر فروش می باشد چرا که این فرش ماشینی با 700 گره در عرض و 2550 گره در طول بافته شده است که به همین دلیل دارای بافتی با تعداد گره هایی متوسط می باشد که این فرش ماشینی هر چه در معرض پاخور قرار بگیرد قابلیت برگشت پذیری بسیار خوبی نیز در خود دارد. فرش 700 شانه گل برجسته طرح کتیبه به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک هیت ست شده و 20 درصد نخ ویکرون دارای سطح درخشان و براق می باشد که زیبایی این فرش ماشینی درجه یک کاشان غیر قابل انکار می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

خرید جدیدترین فرش 700 شانه مدرن با قیمت مناسب

برای خرید بهترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان با طرح و رنگ بندی های متنوع می توانید از طریق فروشگاه فرش واگره اقدام به دیدن و خرید بهترین فرش های ماشینی با کیفیت کنید و همچنین با دریافت ضمانت نامه معتبر در قبال خرید فرش های ماشینی کاشان، از خرید خود اطمینان پیدا کنید، چرا که این فروشگاه تخصصی فرش تمامی قالی های درجه یک خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به تولید می رساند و همچنین با بهترین برند های تولید کننده فرش در حال همکاری می باشد.

برگشت به بالا