خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال

موجود نیست
فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
9±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 
محصولات پیشنهادی

انواع طرح های متنوع فرش 700 شانه 8 رنگ با بهترین کیفیت و قیمت فرش 700 شانه ارزان را می توانید از فروشگاه کاسیان فرش تولید کننده و عرضه کننده متنوع ترین طرح و رنگ بندی در دسته های مختلف فرش ماشینی مشاهده نمایید. یکی از طرح های جدید فرش 700 شانه در این فروشگاه که با رنگ بندی فرش کرم، الماسی و سرمه ای توانسته مورد پسند همگان قرار گیرد را می توان فرش ماشینی 700 شانه طرح رویال معرفی نمود که تولید آن در انواع ابعاد استاندارد فرش شامل فرش 6، 9 و 12 متری و ابعاد نامتعارف و سفارشی بسته به نیاز مشتری قابل بافت و ارائه می باشد.
ویژگی فرش 700 شانه 8 رنگ
بافت فرش های 700 شانه در تراکم های مختلف 2550، 2700 بسته به کارخانه تولید کننده آن صورت می پذیرد که بهترین نوع تراکم را می توان تراکم 2550 بیان نمود. همچنین طیف رنگی به کار رفته در این محصولات نیز برابر با طیف هشت و ده رنگ می باشد که زیبایی فرش را به دنبال دارد. هر چه طیف و تراکم فرش بالاتر باشد در نتیجه قیمت فرش نیز تغییر نموده و بالاتر می رود. فرش 700 شانه تراکم 2550 هشت رنگ کاشان یکی از محصولات پر تقاضا در میان فرش های ماشینی در شهر فرش کاشان می باشد که سبب شده تولید آن روز به روز افزایش یابد. لذا این محصولات را در باب کیفیت بالا با بهترین متریال مورد بافت قرار می دهند که از جمله این متریال مورد استفاده در وهله اول می توان به دستگاه فرش بافی شرکت وندویل بلژیک و الیاف آکریلیک هیت ست شده و پنبه اشاره نمود که فرش با درجه کیفی بالا را به خریداران عرضه می دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

طرح های متنوع فرش 700 شانه 8 رنگ
در راستای تفاوت بین سلیقه ها و حتی اختلاف فرهنگ در جامعه و هر شهر و کشور انتخاب فرش ماشینی دلخواه صورت می پذیرد. که همین موضوع سبب گشت تا تولید کنندگان همچون فروشگاه کاسیان فرش را بر این دارد تا به تولید طرح های متنوع فرش 700 شانه 8 رنگ و دیگر دسته فرش های ماشینی اقدام نماید. همچنین عرضه مستقیم این محصولات نیز که قیمت درب کارخانه را برای فرش ها به همراه دارد از ویژگی ها و مزایای این فروشگاه برای خریداران می باشد که سبب شده تا علاوه بر وجود متنوع ترین طرح و رنگ و کیفیت بالا به سبب قیمت مناسب خرید از این فروشگاه رواج یابد. 

برگشت به بالا