خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا

موجود نیست
فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
9±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 
محصولات پیشنهادی

فروشگاه کاسیان فرش در راستای برطرف سازی دغدغه خریداران در بحث صرف هزینه و نحوه خرید با در نظر گرفتن خرید آنلاین و قیمت فرش 700 شانه ارزان سبب گشت تا تمامی هموطنان بتوانند با صرف کمترین زمان و هزینه به فرش دلخواه خود در جدید ترین طرح و رنگ بندی دست یابند . لذا با راه اندازی فروشگاه آنلاین کاسیان فرش و ایجاد امکان مشاهده و مقایسه عکس فرش آکریلیک 700 شانه 8 رنگ تراکم 2550 سبب شد تا خریداران بتوانند به طرح فرش دلخواه خود هم چون فرش ماشینی 700 شانه طرح سپنتا دست یابند .
مشخصات فرش 700 شانه
بافت فرش های 700 شانه معمولا با تراکم 2550 و تعداد طیف 8 رنگ واقعی مورد بافت قرار می گیرد که این موضوع از لحاظ قیمت نسبت به بافت فرش با تعداد بالای شانه و تراکم و حتی طیف رنگی قیمت مناسب تری را برای این محصول رقم زده است . استفاده از درجه یک ترین متریال خام بافت فرش های ماشینی کاشان از الیاف آکریلیک هیت ست شده گرفته تا استفاده از به روز ترین تکنولوژی روز دنیا همگی از المان هایی است که بافت این دسته از فرش های ماشینی را در دسته بندی فرش های درجه یک قرار می دهد اما گاها خریداران بر این کیفیت بالا اعتقادی نداشته و قیمت ارزان را نشان از بی کیفیتی می دانند که این موضوع کاملا باوری نادرست می باشد . 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین و قیمت فرش 700 شانه ارزان
فروشگاه کاسیان فرش با عرضه مستقیم فرش ماشینی به خریداران به دو صورت خرید حضوری و خرید آنلاین سبب شده تا قیمت فرش 700 شانه ارزان گردد. زیرا در این نوع فروش مستقیم هیچ واسطه و دلالی در تعامل بین فروشنده و خریدار وجود ندارد و همین موضوع سبب گشته تا سود واسطه ها از این میان حذف و در نتیجه فرش با قیمت تولیدی به خریداران عرضه گردد.

برگشت به بالا