خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام

موجود نیست
فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
9±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 
محصولات پیشنهادی

شرایط نا به سامان اقتصاد در جامعه سبب گشته است تا متقاضیان خرید فرش ماشینی در اولین وهله به بحث قیمت فرش ماشینی کاشان در دسته بندی های مورد نظر توجه نمایند و با بررسی و آگاهی از قیمت ها اقدام به خرید نمایند که در این زمینه به سبب تقاضای بالای برای خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان افراد بیشتر به دنبال بررسی قیمت این محصول هستند . لذا در باب قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 به دنبال فروشگاهی هستند که امکان فروش فرش به قیمت درب کارخانه را به همراه داشته باشد تا خریداران بتوانند با کمترین هزینه به فرش دلخواه خود دست یابند .
از این رو پیشنهاد خرید از فروشگاه کاسیان فرش یکی از فروشگاه های فعال در عرصه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی در شهر فرش کاشان که امکان فروش فرش به صورت حضوری و آنلاین با ارائه فرش به قیمت درب کارخانه را فراهم نموده است به متقاضیان صورت می گیرد .
در معرفی یکی از محصولات جدید در این فروشگاه برای خریداران که توانسته به عنوان فرش سال معرفی گردد را می توان فرش ماشینی 700 شانه طرح سرام معرفی نمود که با رنگ بندی های پر طرفدار فرش کرم و سرمه ایی روانه بازار فروش گشته است .
بافت این دسته از فرش ماشینی با این تعداد شانه و تراکم با تعداد 8 پالت رنگی واقعی در ابعاد استاندارد و ابعاد سفارشی مورد بافت قرار می گیرد که از ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه کاشان در این فروشگاه به حساب می رود که در کنار آن توجه به نوع جنس الیاف مصرفی در تولید فرش و دستگاه بافنده آن را نیز می توان از ویژگی هایی بیان نمود که در قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550
در کنار المان های به کار رفته در تولید فرش ماشینی که در تعیین قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 در شهر فرش تاثیر گذار می باشد نحوه فروش فرش در کارخانه تولید کننده نیز از مسائلی است که به نوعی بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد . فروش مستقیم فرش در کارخانه به هر دو شیوه خرید حضوری یا آنلاین به سبب نبود واسطه و دلالان در ارتباط بین خریدار و فروشنده از عوامل فروش محسوب می گردد که سبب حذف سود اضافی در این میان شده و در نتیجه فرش به قیمت درب کارخانه برای خریداران در نظر گرفته می شود . همچنین در نظر گرفتن ارسال رایگان فرش در فروشگاه کاسیان فرش از مواردی است که در کاهش هزینه خرید تاثیر گذار می باشد .

برگشت به بالا