خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ

موجود نیست
فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
9±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 
محصولات پیشنهادی

در راستای مشغله های روزمره زیاد زندگی ها امروزه کمتر کسی برای خرید به فروشگاه های فیزیکی مراجعه می نماید و بیشتر کار ها به سبب صرف کمترین زمان و هزینه به صورت آنلاین انجام می پذیرد. این موضوع در بحث خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان نیز بی تاثیر نبوده و همین موضوع تقاضا را به سمت فروشگاه های آنلاین فرش برای خرید می برد. ابن فروشگاه ها با ایجاد امکان مشاهده عکس فرش 700 شانه جدید با طیف رنگ زمینه ایی متنوع این امکان را فراهم می آورد تا خریدار در هر ساعت از شبانه روز بتواند به مشاهده و مقایسه عکس فرش 700 شانه کاشان با رنگ بندی متنوع پرداخته و به انتخاب متناسب با نوع دکوراسیون خود دست یابد.
یکی از مدل فرش های ماشینی کاشان در دسته فرش های 700 شانه جدید را می توان فرش ماشینی 700 شانه طرح گلبرگ با رنگ بندی فرش الماسی، سرمه ای و کرم معرفی نمود که توانسته با طراحی بی نظیر خود نظر مخاطبان زیادی را جلب نماید.
مشخصات فرش 700 شانه تراکم 2550 طرح گلبرگ
بافت فرش های 700 شانه در بهترین تراکم باید با تراکم 2550 بافته شوند که در محصولات تولیدی در فروشگاه آنلاین کاسیان فرش این موضوع رعایت می گردد. استفاده از طراحی های جدید و مطابق با متد روز به سبب دارا بودن کادر و نیروی مجرب در زمینه طراحی در این فروشگاه سبب شده تا بیشتر طرح های فرش ماشینی جدید را برای اولین بار در این فروشگاه مشاهده نمایید. فرش طرح گلبرگ یکی از این نمونه محصولات می باشد که با طراحی بی نظیر خود یعنی ترنج مرکزی و احاطه آن توسط گل و بوته هایی که بر روی خطوط اسلیمی قرار دارند توانسته مورد پسند همگان قرار گیرد. یکی دیگر از مشخصات این محصول که آن را در کنار طرح و رنگ آن شاخص نموده است را می توان استفاده از درجه یک ترین نوع متریال بافت فرش بیان نمود که فرش تولیدی را در رده بندی فرش های درجه یک قرار می دهد. در بیان این نوع متریال می توان به دستگاه فرش بافی محصول شرکت وندویل بلژیک به همراه الیاف آکریلیک هیت ست شده و پنبه اشاره نمود که این محصول را دارای کیفیت بالا نموده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

عکس فرش 700 شانه جدید
در فروشگاه های آنلاین یکی از مهم ترین مسائل برای بازدید و خرید متقاضیان را می توان مشاهده عکس فرش 700 شانه جدید بیان نمود. زیرا با مشاهده عکس فرش می توانند طراحی فرش را مشاهده نموده و بسته به نوع دکوراسیون که از منازل با دکوراسیون خلوت می باشد یا شلوغ طرح دلخواه خود را انتخاب نمایند. انتخاب فرش با طرح های شلوغ بیشتر برای منازل با فضا های خلوت مورد استفاده قرار می گیرد و بالعکس فرش با طراحی های خلوت و ساده برای دکوراسیون های شلوغ بهترین گزینه خواهد بود.

برگشت به بالا