خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس

موجود نیست
فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس

ویژگی های مهم محصول

محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
71010
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
1,750,000 تومان 
 

فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس از طرح های سنتی و زیبای نایین کاسیان فرش است . طرح سنتی نایین از قطب های تولید فرش دستبافت ایران می باشد . محبوبیت فرش نایین باعث شده تا تولید کنندگان فرش ماشینی نیز  به تولید این طرح اقدام کنند . این فرش ماشینی زیبا کاملا ریز بافت و دستبافت گونه تولید می شود تا حس فرش دستبافت نایین را در چشم و ذهن بیننده تداعی کند .

فرش 700شانه طرح شمس

 

فرش 700شانه طرح شمس  در 4 رنگ بندی زمینه  زیبا تولید می شود که رنگ های سرمه ای ، فیلی ، کرم ، و قهوه ای از جمله این رنگ ها هستند . این فرش 700 شانه  10 رنگ واقعی دارد و با کیفیت درجه یک بافته می شود . این فرش دارای 36 ماه ضمانت کارخانه فرش کاشان است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش 700 شانه طرح شمس با استفاده از  بهترین و باکیفیت ترین الیاف اکریلیک وارداتی بافته شده است . جنس نخ این فرش زیبا اکریلیک 100 % هیت ست شده است که کاملا بدون پرز و ضد حساسیت است . فرش ماشینی 700 شانه طرح شمس مناسب کسانی است که به داشتن فرش هایی با طرح سنتی علاقه دارند .

برگشت به بالا