خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی

فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
shs4440
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
3,650,000 تومان 
 

از دسته محصولات لوکس فرش کاشان که توانسته مورد پسند بسیاری از هموطنان قرار گیرد را می توان فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح اسلیمی بیان نمود که توسط فروشگاه اینترنتی واگره فرش در ابعاد مختلف و رنگ بندی فرش بژ و کرم روانه بازار می گردد.
فروش فرش 700 شانه کاشان لوکس طرح اسلیمی با قیمت مناسب به سبب فروش بدون واسطه با بهترین قیمت ارائه می گردد که انتخاب این طرح فرش را برای دکوراسیون های مجلل و لوکس مناسب نموده است. این طرح اصیل ایرانی در فروشگاه واگره فرش با بهترین متریال بافته می شوند که در کنار قیمت مناسب کیفیت بالایی را برای این محصولات به همراه دارد. در باب متریال بافت این فرش ها در ابتدا می توان استفاده از به روز ترین تکنولوژی بافت فرش را بیان نمود که از دستگاه های فرش بافی شرکت وندویل بلژیک می باشد و فرش را بدون هیچ گونه عیبی به مشتریان ارائه می دهد. در باب متریال بافت نیز استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده  که از الیاف های مقاوم و بدون پرز می باشد برای نخ خاب و الیاف نرم و لطیف پنبه را می توان مطرح نمود که سبب شده تا این محصول در رده بندی فرش های درجه یک قرار گیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش 700 شانه کاشان لوکس طرح اسلیمی با قیمت مناسب
فروشگاه واگره فرش در باب رفع نیاز خریداران در زمینه دسترسی به فرش های لوکس در عین برخورداری از قیمت مناسب امکان فروش فرش 700 شانه کاشان لوکس را فراهم نموده است تا متقاضیان بتوانند به راحتی به طرح های دلخواه خود دست یابند. فروش فرش 700 شانه کاشان لوکس طرح اسلیمی با قیمت مناسب نیز به جهت بهره مندی از طرح های اصیل فرش ایرانی در این فروشگاه مهیا گشته است.

برگشت به بالا