خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح افشان

فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح افشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح افشان فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح افشان فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح افشان فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح افشان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
shs3111
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
3,650,000 تومان 
 

فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس طرح افشان از دسته فرش های ماشینی با طرح پر فروش می باشد که می توانید آن را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به صورت حضوری و غیر حضوری از فروشگاه واگره فرش خریداری نمایید. در این فروشگاه این طرح فرش پر فروش را که با طراحی بدون ترنج مورد تولید قرار می گیرد را با رنگ فرش کرم روانه بازار می نماید تا استفاده از آن برای فضا های کوچک بسیار مناسب باشد.
فروش آنلاین فرش لوکس 700 شانه نقشه افشان با قیمت مناسب در فروشگاه واگره فرش به سبب امکان خرید آسان به جهت مشاهده متنوع ترین طرح و رنگ بندی فرش میسر گشته است تا متقاضیان از سراسر کشور به راحتی بتوانند به این نوع از فرش های ماشینی دست یابند.
در باب مشخصات فرش 700 شانه لوکس کاشان با طرح افشان می توان تراکم بافت 2550 و نوع نخ خاب آکریلیک هیت ست شده و نخ پود پنبه را مطرح نمود که کیفیت مناسبی را برای این فرش ها فراهم نموده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش 700 شانه لوکس طرح افشان
در باب طراحی فرش های افشان که امروزه رواج پیدا کرده است و انتخاب آن برای هر سبک دکوارسیون از دکوراتیو سنتی گرفته تا دکوراسیون های مدرن امکان پذیر می باشد را می توان طراحی بدون ترنج و لچک این فرش ها بیان نمود که زیبایی ظاهری فرش را به خوبی نمایان می سازد. استفاده از این طرح فرش بدون ترنج برای فضا های کوچک به سبب بزرگ نمایی در فضا با طیف رنگی روشن سبب شده تا امروزه با کوچک شدن منازل این طرح فرش از استقبال بالایی برخوردار گردد که در دسته بندی های متنوع فرش ماشینی با شانه و تراکم مختلف تولید آن صورت می گیرد که یکی از مناسب ترین آن ها از لحاظ قیمت را می توان فرش 700 شانه لوکس طرح افشان بیان نمود.

برگشت به بالا