خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

مدل گلیم فرش آشپزخانه

مدل گلیم فرش آشپزخانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
مدل گلیم فرش آشپزخانه مدل گلیم فرش آشپزخانه مدل گلیم فرش آشپزخانه مدل گلیم فرش آشپزخانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
340
تراکم :
960
جنس نخ خاب :
پلی استر
جنس نخ پود :
جوت
تعداد رنگ به کار رفته :
6
کیفیت :
درجه یک
ابعاد :
تولید گلیم فرش در ابعاد سفارشی
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
damz522
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
0 تومان 
 

یکی از بهترین فرش های ماشینی که برای آشپزخانه بسیار مناسب می باشند و وجود آن نیز برای هر آشپزخانه ای ضروری است، گلیم فرش می باشد. آشپزخانه به دلیل اینکه مکانی پر رفت و آمد و در معرض آلودگی زیاد است باید در آن مکان حتما از فرش مناسب استفاده نمود که گلیم فرش آشپزخانه طرح ادویه از پر فروش ترین طرح های فرش مناسب آشپزخانه می باشد و امروزه مشکل بسیاری از افراد را در باب خرید فرش مناسب آشپزخانه حل نموده است.

انتخاب بهترین فرش برای آشپزخانه

بهترین فرش مناسب آشپزخانه، گلیم فرش های ماشینی می باشند چرا که آشپزخانه مکانی است که مواد غذایی لکه دار زیاد ممکن است روی فرش آن قسمت ریخته شود و فرش ها مدام نیاز به شست و شو خواهند داشت که گلیم فرش آشپزخانه به دلیل داشتن وزنی سبک به راحتی هر زمان که بخواهید می توانید آن را جمع کرده و فرش و یا کف آشپزخانه را شستشو دهید.
فرش مناسب آشپزخانه، فرشی است که به راحتی شسته شود و هیچ لکه ای روی آن باقی نماند که گلیم فرش طرح ادویه دارای زمینه ای تیره و چرک تاب می باشد و به دلیل بافته شدن با نخ پلی استر این ویژگی را دارد که در زمان شستن هیچ لکه ای روی فرش باقی نماند، استفاده از نخ پلی استر در گلیم فرش ها این امر را مهیا ساخته تا هیچ گونه لکه ای به بافت فرش گلیم رخنه نکند.
فرشی مناسب آشپزخانه می باشد که رطوبت را به خود جذب نکند که گلیم فرش های ماشینی به دلیل بافته شدن با نخ پلی استر و جوت این امر را برای شما مهیا ساخته اند تا هیچگونه رطوبت را به خود جذب نکرده و از همه مهم تر این گلیم فرش های مناسب آشپزخانه هر زمان که شسته شوند خیلی سریع نیز خشک می شوند.
به دلیل داشتن قیمتی ارزان، خرید گلیم فرش آشپزخانه را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که اگر فرش دچار سوختگی و این دسته از مشکلات شود شما هزینه زیادی را برای خرید فرش گلیم آشپزخانه صرف نکرده اید و می توانید با خرید یک گلیم فرش دیگر، کف آشپزخانه خود را بپوشانید.

 

مدل گلیم فرش آشپزخانه طرح جدید

یکی از پر طرفدار ترین انواع فرش های ماشینی در کاشان گلیم فرش ها هستند چرا که این دسته از فرش های ماشینی ارزان قیمت دارای طرح هایی متنوع و همچنین دوام و استحکامی بی نظیر می باشند که ما به شما خرید گلیم فرش برای آشپزخانه را توصیه می کنیم. گلیم فرش ها از دسته قالی هایی هستند که به هیچ وجه استحکام و زیبایی خود را از دست نمی دهند و از طرفی به دلیل اینکه فرش گلیم سطحی بدون پرز دارد و هیچ مویی به خود جذب نمی کند، بهترین فرش برای آشپزخانه می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

قیمت گلیم فرش آشپزخانه

برای خرید گلیم فرش ماشینی با قیمت مناسب می توانید از طریق سایت فرش واگره اقدام به خرید انواع گلیم فرش مناسب اتاق خواب، آشپزخانه، سالن های پذیرایی و دیگر مکان ها کنید. گلیم فرش های ماشینی با ابعاد و اندازه های دلخواه و متنوعی به تولید می رسند که دست شما را برای انتخاب نیز باز می گذارند. گلیم فرش آشپزخانه ارزان از دسته پر فروش ترین فرش های ماشینی این فروشگاه می باشد که با قیمت پایین به صورت مستقیم به فروش می رسد.

برگشت به بالا