خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

گلیم فرش خشک طرح 4 ستاره

گلیم فرش خشک طرح 4 ستاره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم فرش خشک طرح 4 ستاره گلیم فرش خشک طرح 4 ستاره گلیم فرش خشک طرح 4 ستاره گلیم فرش خشک طرح 4 ستاره

ویژگی های مهم محصول

شانه :
320
تراکم :
660
جنس نخ خاب :
پلی استر
جنس نخ پود :
جوت
تعداد رنگ به کار رفته :
6
کیفیت :
درجه یک
ابعاد :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
nkha32002
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
225,000 تومان 
 

یکی از زیبا ترین گلیم فرش های ماشینی خاص و بی نظیر، گلیم فرش طرح 4 ستاره می باشد که برای بافت این گلیم فرش ماشینی از سبک تلفیقی مدرن و کلاسیک استفاده نموده اند. برای معرفی این گلیم فرش ماشینی زیبا و جدید می توان به طرح زمینه خاص این گلیم فرش جدید اشاره نمود که این فرش گلیم بومی با رنگ زمینه روشن و حاشیه هایی با رنگ زمینه تیره دارد و رنگ کرم بافته شده در گلیم فرش طرح 4 ستاره چرک تاب می باشد که شستشوی آن با توجه به ویژگی های بی نظیری که دارد آسان می باشد.

 

مشخصات گلیم فرش خشک طرح 4 ستاره

علاوه بر زیبایی که در طرح و رنگ زمینه این گلیم فرش جدید مشاهده می کنید نباید از ویژگی های خاص و منحصر به فرد گلیم فرش ها غافل شوید که هیچوقت استفاده از گلیم فرش به دلیل ویژگی هایی که دارد از مد نمی افتند.
گلیم فرش های ماشینی به دلیل بافته شدن با نخ پلی استر دارای رنگ زمینه هایی پر و بولد می باشند و زیبایی گلیم فرش ها به دلیل داشتن سطحی درخشان، باعث شده است تا از دیگر فرش ها متمایز باشد.
گلیم فرش ماشینی دارای نخ خاب نمی باشد و سطحی یکدست نیز در خود دارد که نوع بافت گلیم فرش با فرش های ماشینی نیز کاملا متفاوت می باشد که گلیم فرش ها به صورت نخ تار و پود بهم پیوسته در یکدیگر بافته می شوند.
اگر به دنبال خرید فرشی هستید که ضد حساسیت باشد و هیچگونه پرزدهی نداشته باشد و از طرفی رطوبت را به خود نگیرد، به شما گلیم فرش جدید کاشان را پیشنهاد می کنیم چرا که گلیم فرش های ماشینی به دلیل بافته شدن با نخ پلی استر هیچگونه پرزدهی نداشته و رطوبت را نیز به خود جذب نمی کنند.

چرا از نخ پلی استر در بافت گلیم فرش های ماشینی استفاده می کنند؟

استفاده از نخ پلی استر برای بافت فرش های ماشینی که نخ خاب هایی بلند دارند و از فرش برای مکان های پر رفت و آمد می خواهند استفاده کنند اصلا مناسب نمی باشد، اما استفاده از نخ پلی استر مرغوب در بافت گلیم فرش های ماشینی درجه یک به دلیل بافت در هم تنیده ای که گلیم فرش های جدید دارند کاملا مناسب می باشند و از این گلیم فرش خشک جدید می توانید در پر رفت و آمد ترین قسمت های منزل خود استفاده کنید بدون اینکه گلیم ماشینی کوچک ترین آسیبی ببیند!

 

محل استفاده از گلیم فرش ماشینی

از گلیم فرش های ماشینی در تمامی مکان ها می توانید استفاده کنید چرا که گلیم فرش های ماشینی جدید به سبک مدرن و سنتی تولید می شوند و به دلیل بافته شدن با سبک و طرح های مختلف برای تمامی سبک دکوراسیون مناسب می باشند. از ویژگی خاص و منحصر به فرد گلیم فرش خشک ماشینی می توان به مقاومت بسیار زیاد آن اشاره نمود چرا که شما از گلیم فرش های ماشینی درجه یک می توانید در سالن های پر رفت و آمد هتل و رستوران ها نیز استفاده کنید و یا گلیم فرش رولی نیز با ابعاد دلخواه و برشی برای مکان های خاص خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید جدیدترین گلیم فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش طرح چهار ستاره به دلیل بافته شدن با جدیدترین دستگاه ها بافت فرش ماشینی و استفاده از متریال روز دارای تنوع و کیفیتی بی نظیر نیز می باشد. این گلیم فرش ماشینی با ابعاد 9 و 6 متری و دیگر سایز های کوچکتر نیز تولید شده است که قیمت گلیم فرش 9 متری و قیمت گلیم فرش 6 متری به دلیل داشتن سایز و ابعاد بزرگتر گران تر از دیگر سایز های کوچک می باشند که از طریق سایت فرش واگره می توانید جدیدترین گلیم فرش ماشینی کاشان را با تنوع بی نظیری از طرح و رنگ به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید.

برگشت به بالا