خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

گلیم فرش خشک طرح ابر و باد

گلیم فرش خشک طرح ابر و باد
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم فرش خشک طرح ابر و باد گلیم فرش خشک طرح ابر و باد گلیم فرش خشک طرح ابر و باد گلیم فرش خشک طرح ابر و باد

ویژگی های مهم محصول

شانه :
320
تراکم :
660
جنس نخ خاب :
پلی استر
جنس نخ پود :
جوت
تعداد رنگ به کار رفته :
6
کیفیت :
درجه یک
ابعاد :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
nkha32005
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
225,000 تومان 
 

گلیم فرش خشک طرح ابر و باد یکی از زیبا ترین گلیم فرش های سنتی با کیفیت می باشد که این گلیم فرش ماشینی دارای طرح زمینه ای خشتی می باشد و بافت خشت های مربعی در زمینه این گلیم فرش ماشینی سنتی باعث شده است تا جلوه ای زیبا به خود بگیرد به گونه ای که داخل هر یک از مربع های بافته شده در فرش شما می توانید اشکال خاصی را ببینید.

چرا گلیم فرش های ماشینی پر فروش هستند؟

گلیم فرش خشک طرح ابر و باد یکی از گلیم فرش های ماشینی جدید می باشد که این گلیم ماشینی 320 شانه تراکم 660 می باشد که این شانه و تراکم پایین باعث شده است تا بافت طرح زمینه گلیم فرش با وضوحی زیاد به چشم کشیده شود و از طرفی به دلیل بافته شدن گلیم فرش ها با نخ پلی استر و جنس نخ پود جوت بافته شده در آن دارای کیفیتی بی نظیر و دوامی بالا نیز می باشند. گلیم فرش طرح ابر و باد برای آشپزخانه، اتاق خواب و راه رو ها نیز بسیار مناسب و کاربردی می باشند.

گلیم خشک ساده ماشینی به دلیل نداشتن نخ خاب هایی بلند مثل فرش های ماشینی دارای دوام و مقاومت بسیار خوبی می باشند چرا که آلودگی ها را به خود نمی گیرند و همچنین به دلیل وزن سبک و شستشوی آسانی که دارند جزء پر فروش ترین فرش های آشپزخانه و راه رو ها می باشند. اگر به دنبال خرید فرش ارزان هستید ما به شما گلیم فرش خشک را پیشنهاد می کنیم چرا که در کنار کیفیت مناسب، قیمتی ارزان نیز دارند و دست شما برای خرید ابعاد مختلف گلیم فرش های ارزان ماشینی باز خواهد بود.

اغلب از گلیم فرش های ماشینی برای منازل سبک سنتی استفاده می کنند چرا که طرح بوم گلیم فرش خشک ماشینی طرح هایی بزرگ با جلوه رنگی بی نظیری می باشد که برای منازل مبله این گلیم فرش های ماشینی ارزان قیمت مناسب هستند.

 

طرح زمینه گلیم فرش خشک طرح ابر و باد

گلیم فرش خشک طرح ابر و باد با 6 رنگ اصلی بافته شده است که کل بوم فرش از مربع های خشتی تشکیل شده و داخل هر کدام از مربع ها طرح های سنتی مفهومی بافته شده است که به دلیل بافته شدن این گلیم فرش ماشینی کاشان با نخ پلی استر دارای رنگ زمینه ای با جلوه ای بی نظیر می باشد و به دلیل عدم پرزدهی گلیم فرش های ماشینی از این فرش ها در آشپزخانه ها زیاد استفاده می کنند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مدل گلیم ماشینی خشک شیک و با قیمت مناسب

این گلیم فرش خشک ساده یکی از انواع بی نظیر گلیم فرش های ارزان قیمت می باشد که در فروشگاه فرش واگره با قیمتی ارزان و مناسب به فروش می رسد. تولید انواع گلیم فرش های ماشینی توسط بهترین کارخانجات در کاشان صورت می گیرد و با قیمتی ارزان و مناسب به صورت عمده و تک گلیم ها به فروش می رسند که پر فروش ترین ابعاد گلیم فرش ماشینی 6 متری می باشد که قیمت ارزان تری نیز نسبت به گلیم فرش 9 متری و 12 متری نیز دارند.

برگشت به بالا