خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

گلیم ماشینی خشک طرح گل بهار

گلیم ماشینی خشک طرح گل بهار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم ماشینی خشک طرح گل بهار گلیم ماشینی خشک طرح گل بهار گلیم ماشینی خشک طرح گل بهار گلیم ماشینی خشک طرح گل بهار

ویژگی های مهم محصول

شانه :
320
تراکم :
660
جنس نخ خاب :
پلی استر
جنس نخ پود :
جوت
تعداد رنگ به کار رفته :
6
کیفیت :
درجه یک
ابعاد :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
nkha32014
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
225,000 تومان 
 

 

گلیم فرش ماشینی خشک طرح گل بهار یکی از انواع گلیم فرش های ماشینی جدید فانتزی می باشد که این گلیم فرش ماشینی دارای بافتی با طرح زمینه ای افقی می باشد که کل طرح زمینه این گلیم فرش ماشینی درجه یک را گل های حاشیه ای فانتزی تشکیل داده اند. رنگ زمینه و طرح و نقش و نگار هایی که در این گلیم فرش فانتزی بافته شده است با رنگ هایی مکمل یکدیگر بافته شده اند.

ویژگی های گلیم فرش ماشینی کاشان طرح گل بهار

گلیم فرش ماشینی طرح گل بهار با نخ پلی استر بافته می شود که نخ پلی استر یکی از بهترین نخ های بافته شده در گلیم فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت می باشد. گلیم فرش ها به دلیل سبک بافت خاصی که دارند با گره هایی در هم تنیده بافته می شوند و همانند قالی های ماشینی شما ارتفاع بلند نخ خاب را در آن ها نمی بینید بدین صورت که گلیم فرش های ماشینی به حالت بافتی تخت بافته می شوند.

استفاده از نخ پلی استر در گلیم فرش باعث شده است تا کیفیت این گلیم فرش های ماشینی بالا برود و همچنین سطحی با رنگ زمینه ای بسیار جذاب در خود داشته باشند. گلیم ماشینی خشک جدید 320 شانه و دارای تراکم 660 می باشد که هر چقدر هم این گلیم فرش ماشینی را بشویید دچار آب رفت و کج شدگی و دیگر عوامل نمی شوند.

از گلیم فرش های ماشینی اکثرا برای مکان هایی پر رفت و آمد و آلوده مانند فرش راه رو هتل و رستوران و محل کار استفاده می کنند چرا که به راحتی آلودگی های سطح آن تمیز می شوند و این فرش های گلیم به سرعت خشک می شوند. برای خرید گلیم فرش مناسب آشپزخانه، سالن پذیرایی و دیگر مکان های خاص می توانید از گلیم فرش های خشک بافت جدید کاشان خریداری کنید.

 

خرید اینترنتی گلیم فرش ماشینی طرح گل بهار

گلیم فرش طرح گل بهار با ابعاد بزرگی همچون گلیم فرش 6 متری و گلیم فرش خشک 9 متری و دیگر ابعاد کوچک تر نیز تولید می شود که شما می توانید با خرید اینترنتی گلیم فرش ماشینی درجه یک از طریق سایت فرش واگره شاخه گلیم فرش های ماشینی را مشاهده کنید و در شاخه اصلی گلیم فرش های ماشینی می توانید انواع فرش های گلیم را با تنوع و سبک هایی خاص و بی نظیر مشاهده کنید.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید انواع گلیم فرش پادری

گلیم فرش های ماشینی دارای تنوع طرح، رنگ و سبک هایی خاص و متفاوت می باشند که با ابعادی بزرگ تولید می شوند تا ابعاد کوچک پادری! گلیم فرش ماشینی طرح گل بهار نیز با ابعاد پادری و روپشتی با سایز های دلخواه و مناسب تولید می شود که شما می توانید انواع مدل گلیم ماشینی خشک شیک و گلیم فرش برای سالن پذیرایی خود خریداری کنید و گلیم فرش پادری و یا گلیم فرش رولی را نیز برای راه رو های خود با طرح های ست با فرش سالن خریداری کنید.

برگشت به بالا