خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی با قیمت ارزان

فرش فانتزی با قیمت ارزان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی با قیمت ارزان فرش فانتزی با قیمت ارزان فرش فانتزی با قیمت ارزان فرش فانتزی با قیمت ارزان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-018-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

بسیاری از افراد با مدرنیته شدن سبک دکوراسیون ها به دنبال خرید فرش فانتزی با قیمت ارزان هستند تا بتوانند با پرداخت هزینه بسیار کم ، از فرش دلخواه خود برای استفاده در خانه یا اتاق خواب خود بهره مند گردند . تولید فرش فانتزی با قیمت ارزان در شرکت کاسیان فرش با بهترین کیفیت صورت می پذیرد که می تواند در جهت پاسخگویی به نیاز این دسته از افراد مناسب بوده و علاوه بر آن تضمین کیفیت بالای فرش را نیز به آن ها بدهد .

ویژگی های فرش فانتزی

فرش ماشینی فانتزی در کارخانه کاسیان فرش در تعداد گره عرضی و طولی 480 و 1600 تولید می گردد که به این موجب محصول به عنوان فرش نرم شناخته می شود چرا که هرچه تعداد گره های بافته شده در شانه تراکم کمتر باشد ، میزان نرمی و راحتی خاب فرش بیش تر می شود . هم چنین به جهت پایین بودن شانه تراکم این فرش مدرن ، از الیاف مصرفی کمتری برای بافت آن استفاده شده است و این امر قیمت آن را کاهش داده که به همین علت این محصول به عنوان فرش ارزان قیمت شناخته می شود . استفاده از الیاف بافت مصنوعی آکریلیک هیت ست شده و پلی استر هیت ست شده در تولید محصولات مدرن و فانتزی ، باعث افزایش ارتقاء کیفیت فرش فانتزی و مدرن ماشینی شده است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی با قیمت ارزان

با مراجعه به فروشگاه کاسیان فرش می توانید از دیدن انواع محصولات سنتی و مدرن در این فروشگاه آنلاین فرش بهره مند گردید و با توجه به سبک دکوراسیون و سلیقه خود به خرید فرش فانتزی اتاق خواب یا منزل خود با قیمت بسیار مناسبی بپردازید . استفاده از این سبک فرش های ماشینی جدید بیش تر برای دکوراسیون های مدرن امروزی مناسب و مورد استفاده افزاد قرار می گیرد که جلوه ای خاص و متفاوت را به فضا می بخشد . جهت خرید فرش فانتزی ارزان قیمت می توانید به این فروشگاه معتبر فرش سری بزنید و محصول مورد نظر خود را با قیمت درب کارخانه همراه با ضمانت نامه معتبر و کتبی خریداری نمایید .

برگشت به بالا