خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

قیمت فرش مدرن جدید

قیمت فرش مدرن جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
قیمت فرش مدرن جدید قیمت فرش مدرن جدید قیمت فرش مدرن جدید قیمت فرش مدرن جدید

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-018-12
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

با پیشرفته شدن صنایع بافندگی در کارخانجات فرش بافی تولید فرش های ماشینی در شانه تراکم های مختلفی صورت می پذیرد که ارزان ترین فرش های ماشینی به شانه تراکم های پایین اختصاص دارد و این بدین معنی نیست که به لحاظ کیفی نیز از سطح پایینی برخوردار می باشد زیرا تعداد گره های به کار رفته در تراکم عرضی و طولی موجب کاهش یا افزایش کیفیت فرش نمی گردد و تنها باعث می شود ظرافت بافت فرش کم و زیاد گردد . هم چنین که با افزایش تعداد گره ها مقدار الیاف مورد نیاز برای بافت فرش نیز افزایش می یابد و باعث می شود قیمت فرش نیز افزایش یابد . قیمت فرش ماشینی مدرن جدید به دلیل برخوداری از شانه تراکم پایین بسیار مناسب است . قیمت فرش مدرن جدید در فروشگاه کاسیان فرش نسبت به بازار هم مناسب تر و ارزان تر می باشد که توجه بسیاری را به خود جلب نموده است .

کیفیت فرش مدرن جدید

فرش ماشینی مدرن با استفاده از بهترین مواد خام و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده در کارخانه فرش کاسیان تولید می شود . به کارگیری الیاف بافت آکریلیک و پلی استر هیت ست شده جهت افزایش دوام و طول عمر محصول شده زیرا این دو نوع الیاف مصنوعی از مقاومت و ویژگی های بافتی بسیار خوبی برخوردار است که ماندگاری فرش را در صورت سال ها استفاده و پاخور شدن آن ضمانت می کند . چرا که این الیاف بسیار مقاوم در برابر عواملی محیطی و فرسایشی مثل جذب گرد و غبار و آلودگی و رطوبت و شست و شوی مداوم فرش می باشد و باعث دفورمه شدن آن نمی گردد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش ماشینی مدرن جدید

فروشگاه فرش کاسیان دارنده انواع فرش های ماشینی مدرن با طرح های جدید و زیبا می باشد که می تواند انواع سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین فرش دربر بگیرد . قیمت فرش ماشینی طرح مدرن جدید در این فروشگاه به قیمت درب کارخانه محاسبه می گردد که به همین دلیل مورد توجه خریداران فرش ماشینی مدرن و فانتزی قرار گرفته است . این فروشگاه معتبر فرش عرضه کننده انواع فرش های ماشینی به صورت مستقیم و آنلاین می باشد که افراد را از پرداخت هزینه های نمایشگاهی و سود واسطه ها جهت خرید فرش ماشینی مدرن معاف می نماید .

برگشت به بالا