خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

شیک ترین مدل فرش فانتزی

شیک ترین مدل فرش فانتزی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
شیک ترین مدل فرش فانتزی شیک ترین مدل فرش فانتزی شیک ترین مدل فرش فانتزی شیک ترین مدل فرش فانتزی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-026-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه با تغییر سبک زندگی و روی آوردن به سمت مدرن و فانتزی شدن ، افراد در انتخاب کف پوش منازل خود به دنبال فرش فانتزی با طرح های شیک هستند تا بتوانند در حین برخورداری از شیک ترین مدل فرش فانتزی از جدید ترین طرح فرش نیز برخوردار شوند . که در این زمینه می توان فروشگاه کاسیان فرش را سر آمد فروشگاه های دیگر در زمینه تولید فرش مدرن و فانتزی دانست . زیرا این فروشگاه با بهره بردن از طرح های سنتی و مدرن یا تلفیقی از آن دو توانسته در زمینه تولید فرش فانتزی شیک در رنگ های لایت و روشن بسیار موفق عمل نماید و با فروش فرش فانتزی با طرح های بسیار شیک و امروزی به ارضای نیاز خریداران بپردازد .
فرش فانتزی با طرح های شیک
بافت فرش فانتزی با طرح شیک در فروشگاه کاسیان فرش با المان های منحصر به این محصول تولید و روانه بازار می شود که در کنار طرح استفاده شده در آن می توان به خصوصیات دیگر این فرش فانتزی نظیر تعداد شانه و تراکم آن که برابر 480 و 1600 با ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی متری جهت ایجاد لطافت در حین راه رفتن بر روی فرش اشاره داشت . از لحاظ ابعاد فرش می توان سایز این فرش های فانتزی را مطابق با سایز فرش های ماشینی سنتی چون ابعاد 6 ، 9 و 12 متری بیان نمود . از لحاظ کیفیت و قیمت می توان این دسته از فرش های تولیدی در فروشگاه کاسیان فرش را مناسب دانست زیرا در بافت آن هم برای کیفیت و هم قیمت از ترکیب الیاف آکریلیک و پلی استر استفاده می شود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش فانتزی
فروشگاه کاسیان فرش
با فروش فرش فانتزی شیک امکان خرید فرش به صورت خرید حضوری و خرید آنلاین فرش را برای خریداران مهیا نموده است تا هر خریدار از هر جای کشور بتواند به این نوع محصولات دست یابد . این فروشگاه با ارائه ضمانت نامه و گارانتی برای محصولات خود امکان تضمین کیفیت فرش را فراهم آورده است تا خریدار با تضمین به خرید فرش فانتزی بپردازد . از دیگر خدمات این فروشگاه می توان به ارسال رایگان فرش در درب منزل نیز اشاره داشت که برای کاهش هزینه های خرید فرش خریدار در نظر گرفته شده است .

برگشت به بالا