خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

قالی فانتزی جدید

قالی فانتزی جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
قالی فانتزی جدید قالی فانتزی جدید قالی فانتزی جدید قالی فانتزی جدید

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-031-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فروشگاه کاسیان فرش با تجربه که در تولید فرش در جهت رفع نیاز خریداران فرش ماشینی بر عهده دارد با تولید قالی فانتزی جدید توانسته نظر خریداران زیادی را با توجه به مدرنیته شدن شیوه زندگی ها به سمت خود جلب نماید و این موضوع در فروش قالی فانتزی جدید در این فروشگاه تاثیر به سزایی دارد . این فروشگاه با به کار بردن بهترین مواد در تولید فرش فانتزی و همچنین به کار گیری متنوع ترین طرح قالی در تولید این دسته از فرش های مدرن و فانتزی توانسته متناسب با سلیقه هر قشر از جامعه عمل نماید .
ویژگی قالی فانتزی جدید
استفاده از طرح های متفاوت و به روز متشکل از خطوط و اشکال هندسی به دور از گل و بوته در فرش ظاهر قالی فانتزی جدید را متفاوت ساخته است و این موضوع امکان استفاده از این فرش را در دکوراسیون های مدرن بیشتر نموده است . بافت این دسته از قالی فانتزی با تعداد گره عرضی برابر 480 و تعداد گره طولی 1600 با تعداد 8 رنگ صورت می گیرد که این موضوع در کاهش قیمت این قالی قانتزی جدید موثر می باشد . البته برای کاهش قیمت این محصول نیز علاوه بر الیاف آکریلیک از الیاف پلی استر در تولید فرش نیز استفاده می نمایند تا از لحاظ قیمت فرش مناسب در اختیار خریداران قرار بگیرد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش قالی فانتزی جدید
فروش قالی فانتزی جدید در فروشگاه کاسیان فرش به شیوه مستقیم برای خریداران در نظر گرفته شده است که در معرفی آن می توان خرید حضوری فرش از فروشگاه و خرید آنلاین فرش را بیان نمود که هر شخص با توجه به شرایط خود می تواند به خرید آن بپردازد . این فروشگاه در کنار ایجاد این دو شیوه خرید فرش امکان ارسال رایگان فرش را نیز برای خریداران به ارمغان آورده تا به نحوی دیگر نیز در کاهش هزینه برای خریداران کمک نماید.

برگشت به بالا