خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن لایت

فرش مدرن لایت
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن لایت فرش مدرن لایت فرش مدرن لایت فرش مدرن لایت

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-026-13
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از دسته محصولات جدیدی که با تغییر شیوه زندگی در تولیدات کارخانجات فرش بافی رونق گرفت فرش مدرن و فانتزی می باشد که فروشگاه کاسیان فرش در این زمینه به تولید فرش مدرن رنگ روشن و لایت پرداخته است . زیرا در کنار استفاده از فرش مدرن استفاده از فرش لایت بوده که زیبایی آن را برای منازل بیشتر می نماید . که در معرفی یکی از این نوع فرش های ماشینی می توان فرش مدرن لایت را بیان نمود که با طرح زیبای به کار رفته در بافت آن در کنار رنگ روشن فرش بسیار مورد توجه قرار گرفته است .
ویژگی فرش مدرن لایت
استفاده از طرح فانتزی به کار رفته در بافت فرش به همراه به کار رفتن رنگ فرش روشن در تولید این محصول سبب شده تا این دسته از فرش فانتزی و مدرن به نام فرش مدرن لایت نام بگیرد . در بافت این نوع فرش می توان تعداد شانه برابر 480 و تراکم 1600 را بیان نمود که امکان استفاده از این فرش را در مکان های پر تردد میسر ساخته است . از لحاظ تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش می توان تعداد 8 رنگ واقعی را بیان نمود که در کنار رنگ زمینه و طرح فرش زیبایی محصول را دو چندان می نماید . از لحاظ ارتفاع نخ خاب نیز می توان به ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی متر اشاره نمود که برای ایجاد نرمی و لطافت حین راه رفتن استفاده می شود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش مدرن رنگ روشن و لایت
فروشگاه کاسیان فرش به عنوان یکی از تولید کننده های فرش مدرن و فانتزی در جدید ترین طرح و رنگ امکان تولید و عرضه فرش مدرن رنگ روشن و لایت را فراهم آورده است تا خریداران با هر سلیقه بتوانند به خرید این نوع فرش ماشینی متناسب با هر نوع دکوراسیون با حفظ هارمونی رنگ بپردازند . از لحاظ قیمت نیز با توجه به در نظر گرفتن توان مالی هر شخص می توان قیمت فرش مدرن در این فروشگاه را با قیمتی مناسب بیان نمود که خریداران را به سمت خود جلب می نماید .

برگشت به بالا