خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی ایرانی

فرش فانتزی ایرانی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی ایرانی فرش فانتزی ایرانی فرش فانتزی ایرانی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
11-032-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

برخی از افراد در خرید فرش ماشینی به دنبال فرش های ماشینی ایرانی هستند تا با حفظ اصالت ایرانی فرش منازل خود را آراسته نمایند . این موضوع تولیدکنندگان فرش ماشینی را بر این داشت تا در تولید فرش های مدرن و فانتزی مطابق با مد و فشن نیز از طرح های اصیل ایرانی بهره گرفته و فرش فانتزی ایرانی را در اختیار خریداران قرار دهند . خرید فرش فانتزی ایرانی در طرح و رنگ به روز مطابق با آخرین استاندارد های تولید فرش مطابق با نیاز خریداران را می توان در فروشگاه کاسیان فرش به صورت حضوری و اینترنتی انجام داد .
ویژگی فرش فانتزی ایرانی
از ویژگی های بارز در فرش فانتزی ایرانی می توان استفاده از طرح اصیل فرش ایرانی در حین به کار رفتن طرح و مد مدرن را بیان نمود که در فروشگاه کاسیان فرش در تعداد شانه برابر 480 و تراکم 1600 بافته می شود . استفاده از این فرش فانتزی ایرانی با این تعداد شانه و تراکم در مکان های پر رفت و آمد چون اتاق خواب توانسته بسیار مناسب واقع شود . بافت این نوع محصول با تعداد 8 رنگ مصرفی در تولید این فرش زیبایی بیشتری را در کنار طرح ایرانی برای این فرش فانتزی به ارمغان آورده است . این فرش فانتزی ایرانی با این ویژگی در کنار نوع الیاف مصرفی آن شامل آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر به عنوان نخ خاب فرش و الیاف پنبه به همراه جوت به عنوان نخ پود فرش توانسته قیمت مناسبی را برای این نوع از محصول برای خریداران به ارمغان بیاورد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی ایرانی
فروشگاه کاسیان فرش برای ارضای نیاز خریداران فرش ماشینی به ویژه دوست داران فرش فانتزی ایرانی تولید این دسته از محصول را در فروشگاه خود آغاز نموده و امکان فروش این محصول یعنی فرش های فانتزی با طرح های ایرانی زیبا را در ابعاد مختلف چون ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری را به صورت حضوری و اینترنتی برای خریداران فراهم کرده است . خرید حضوری فرش در این فروشگاه برای کسانی که امکان مراجعه به فروشگاه را در شهر فرش کاشان دارند و خرید اینترنتی فرش برای کسانی که امکان رجوع به صورت حضوری را ندارند فراهم گشته تا بتواند به راحتی به خرید فرش فانتزی ایرانی بپردازند .

برگشت به بالا