خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن درجه یک

فرش مدرن درجه یک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن درجه یک فرش مدرن درجه یک فرش مدرن درجه یک

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-034-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

تقاضای بازار با توجه به مد و مدرنیته شدن زندگی ها به سمت فرش های ماشینی فانتزی و مدرن رفته است به همین سبب تولید کنندگان فرش ماشینی سعی در تولید این دسته از محصولات یعنی فرش مدرن درجه یک دارند . که در این زمینه یعنی خرید فرش مدرن درجه یک با جدیدترین طرح و رنگ می توان فروشگاه کاسیان فرش را معرفی نمود که توانسته با تولید و عرضه انواع فرش های مدرن و فانتزی درجه یک و با کیفیت نیاز خریداران را برطرف سازد .
ویژگی فرش مدرن درجه یک
فروشگاه کاسیان فرش در تولید فرش های مدرن خود در کنار استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید که در کنار قیمت مناسب از کیفیت بالا برخوردار است به همراه استفاده از به روز ترین تجهیزات جهت بافت فرش امکان تولید فرش فانتزی درجه یک را فراهم نموده است . در بیان ویژگی های این نوع از فرش مدرن درجه یک در وهله اول می توان به نوع الیاف مصرفی در بافت شامل الیاف آکریلک هیت ست شده به همراه پلی استر به سبب دوام بالایی که برخوردار است به عنوان نخ خاب فرش و الیاف پنبه و جوت به سبب لطافت و استحکام بالایی که به عنوان نخ پود فرش به کار می رود اشاره داشت . در بیان دومین ویژگی این فرش که در بحث کیفی آن و معرفی آن به عنوان فرش مدرن درجه یک تاثیر دارد می توان نوع دستگاه فرش بافی جدید محصول شرکت وندویل بلژیک شامل  CRP 92 را بیان نمود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش مدرن درجه یک
فروشگاه کاسیان فرش به عنوان یک تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی به ویژه فرش مدرن درجه یک و با کیفیت امکان خرید این فرش را به صورت مستقیم فراهم نموده است که خرید مستقیم فرش در این فروشگاه را می توان به دو صورت خرید حضوری فرش از کارخانه و خرید آنلاین فرش بیان نمود که به سبب ارتباط مستقیم در بین خریداران و فروشنده و حذف دلالان فرش امکان دسترسی فرش به قیمت درب کارخانه را برای خریداران به همراه ارسال رایگان فرش تا درب منزل فراهم نموده است .

برگشت به بالا