خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدل سه بعدی

فرش مدل سه بعدی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدل سه بعدی فرش مدل سه بعدی فرش مدل سه بعدی فرش مدل سه بعدی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-051-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه پیشرفت و تغییر در بحث تکنولوژی این امکان را فراهم آورده است تا خریداران فرش ماشینی به دنبال فرش مدل سه بعدی باشند تا بتوانند با این نوع فرش ماشینی که در دسته بندی فرش های مدرن و فانتزی قرار دارد منازل خود را بیارایند که در زمینه معرفی یکی از کارخانه های تولید کننده این محصول می توان شرکت کاسیان فرش را معرفی نمود که با دارا بودن تجربه ایی که طی سالیان فعالیت خود به دست آورده توانسته با تولید فرش سه بعدی در رنگ بندی لایت و زیبا با طیف برابر 8 رنگ نظر خریداران را به خود جلب نماید و امکان خرید فرش مدل سه بعدی را با بهترین کیفیت و قیمت برای خریداران مهیا نماید .
مشخصات فرش مدل سه بعدی
فرش مدل سه بعدی که بافت آن در شرکت کاسیان فرش با بهترین و مجهز ترین دستگاه های فرش بافی صورت می گیرد با طراحی خاص خود سبب شده تا با خطای دید این محصول به صورت سه بعدی نمایان شود و مورد توجه خریداران زیادی قرار بگیرد . این نوع فرش ماشینی که در این فروشگاه در شاخه فرش مدرن و فانتزی قرار دارد بهترین انتخاب برای مکان های مدرن بوده تا زیبایی را بیشتر نماید . ابعاد این فرش فانتزی یعنی فرش مدل سه بعدی در این فروشگاه به صورت فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری صورت می گیرد . از لحاظ تعداد شانه و تراکم این محصول می توان به تعداد 480 شانه و تراکم 1600 آن اشاره نمود که سبب می شود تا فرش از پاخور مناسبی برخوردار باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش مدل سه بعدی
فروشگاه کاسیان فرش با تولید انواع فرش ماشینی به ویژه فرش مدل سه بعدی امکان خرید این محصولات را برای خریداران به صورت اینترنتی فراهم کرده است تا دسترسی به این محصولات در سراسر کشور به آسانی برای خریداران صورت گیرد . خرید فرش مدل سه بعدی در طرح و رنگ متنوع در این فروشگاه با قیمت مناسب و کیفیت بالا صورت می گیرد تا خریداران را در کنار بحث خرید این مدل فرش به سمت رضایت در خرید و کیفیت فرش جذب نماید .

برگشت به بالا