خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی کاشان

فرش فانتزی کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی کاشان فرش فانتزی کاشان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-059-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش کاشان با قدمتی که در بحث تولید فرش با کیفیت به همراه دارد توانسته نظر خریداران را به خود جلب نماید به طوری که به عنوان قطب اصلی در تولید و عرضه فرش ماشینی ، کاشان سر آمد شهر های دیگر می باشد . به همین منظور اغلب خریداران در بحث فرش های فانتزی نیز به دنبال فرش فانتزی کاشان هستند . زیرا این دسته از فرش های ماشینی که از جدید ترین طرح های فرش متناسب با دکوراسیون مدرن بهره می برند در شهر فرش کاشان توسط تولید کنندگان مطرح چون کاسیان فرش تولید و به بازار فروش می رسد . خرید فرش فانتزی کاشان با قیمت ارزان در این فروشگاه برای خریداران در نظر گرفته شده است تا خریداران بتوانند علاوه بر دسترسی به فرش فانتزی کاشان به فرش با قیمت مناسب و ارزان نیز دست یابند .
ویژگی فرش فانتزی کاشان
فروشگاه کاسیان فرش با تولید فرش فانتزی کاشان در رنگ های متنوع چون رنگ های لایت و آبرنگی در بافت فرش مدرن توانسته نظر خریداران را به خود جلب نماید . این فروشگاه در تولید این نوع از فرش های فانتزی علاوه بر بحث رعایت کیفیت فرش از عواملی در بافت استفاده می نماید که در کنار کیفیت فرش تولیدی از قیمت ارزان برخوردار گردد تا هر خریدار با هر توان مالی بتواند به فرش ماشینی دلخواه خود دست یابد . به همین جهت در تولید این نوع از فرش ماشینی در فروشگاه کاسیان فرش در کنار بافت با الیاف آکریلیک هیت ست شده از الیاف پلی استر نیز بهره می برند تا در ضمن دارا بودن کیفیت مناسب برای فرش قیمت مناسبی نیز برای آن در نظر گرفته شود . در بیان خصوصیات دیگر این فرش در بافت که در بحث قیمت آن نیز تاثیر دارد می توان تعداد شانه برابر 480 و تراکم 1600 با تعداد رنگ برابر 8 رنگ اشاره نمود .   

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی کاشان با قیمت ارزان
فروشگاه فرش کاسیان فرش در زمینه خرید فرش فانتزی کاشان با قیمت ارزان برای خریداران خرید فرش بدون واسطه و مستقیم را در نظر گرفته است تا هر خریدار در کنار دسترسی به فرش با قیمت تعیین شده بر اساس المان های بافت آن به فرش به قیمت تولید یا همان فرش به قیمت درب کارخانه نیز دست یابند . به همین منظور خرید فرش از این فروشگاه به دو شیوه خرید حضوری فرش به همراه خرید آنلاین فرش در نظر گرفته شده است تا امکان خرید فرش فانتزی کاشان با قیمت ارزان را برای تمام خریداران در اقصی نقاط کشور فراهم نماید .

برگشت به بالا