خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن برای اتاق خواب

فرش مدرن برای اتاق خواب
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن برای اتاق خواب فرش مدرن برای اتاق خواب فرش مدرن برای اتاق خواب فرش مدرن برای اتاق خواب

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
10 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
100-23
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

با مدرنتیه شدن سبک دکوراسیون های امروزی بسیاری ترجیح به خرید فرش مدرن برای اتاق خواب خود  می دهند تا بدین واسطه بتوانند دکوراسیونی مدرن را برای خود طراحی نمایند زیرا امروزه فرش علاوه بر وسیله ملزومه زندگی ، از جنبه تزئینی و دکوراسیون نیز مورد اهیمت خریداران قرار گرفته است و بیش ترین تاثیر را در فضاسازی یک مکان به عنوان دکوراسیون سنتی و مدرن دارد . فرش مدرن برای اتاق خواب در طرح های متنوع و زیبا را می توانید از سایت فروشگاه کاسیان فرش با قیمت مناسب کارخانه خریداری نمایید .

ویژگی های فرش مدرن کاشان
فرش ماشینی مدرن در کارخانه کاسیان فرش با استفاده از بهترین مواد و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده تولید می شود . هم چنین تراکم پایینی از گره ها به این مدل فرش ماشینی مدرن اختصاص داده شده است که باعث نرمی و راحت پاخور فرش برای استفاده در مکان های پر تردد مثل فرش اتاق خواب شده است . علاوه بر این فرش ماشینی مدرن از ارتفاع خاب بلندی برخوردار است که می تواند پاسخگوی نیاز متقاضیان برای خرید فرش نرم نیز باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش مدرن برای اتاق خواب
اصولا در خرید فرش مناسب اتاف خواب باید به نکات زیبایی سنجی یا طراحی داخلی دقت شود تا از خرید مناسب ترین فرش برای اتاق خواب خود بهره مند گردید که از این نکات می توان به موارد زیر اشاره نمود :
- متراژ اتاق خواب
- مقدار نور موجود در اتاق
- سبک چیدمان دکوراسیون
- رنگ دیوار ها ، پرده و ...
- سن صاحب اتاق
با در نظر گرفتن این نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق خود می توانید از خرید مناسب ترین و بهترین فرش مدرن برای اتاق خواب خود بهره مند گردید . فروش فرش مدرن برای اتاق خواب در فروشگاه کاسیان فرش در تنوع بالایی از طرح و رنگ صورت می پذیرد که بسیاری از سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها را پوشش می دهد . قیمت فرش مدرن برای اتاق خواب در این فروشگاه معتبر فرش به دلیل حذف هزینه های اضافی از آن ، به قیمت تولیدی می باشد که مشتری را از خرید فرش به قیمت درب کارخانه همراه با گارانتی کتبی معتبر بهره مند خواهد ساخت .

برگشت به بالا