خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

خرید فرش ماشینی فانتزی

خرید فرش ماشینی فانتزی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
خرید فرش ماشینی فانتزی خرید فرش ماشینی فانتزی خرید فرش ماشینی فانتزی خرید فرش ماشینی فانتزی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
100-24
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

خرید فرش ماشینی فانتزی به سبب تقاضای بازار و مدرنیته شدن سبک و سیاق زندگی بالا رفته است به طوری که خریداران این نوع از فرش ماشینی به دنبال خرید فرش ماشینی فانتزی و مدرن با قیمت مناسب هستند . از این رو در خرید و انتخاب یک فرش فانتزی جدید به همراه قیمت مناسب در ابتدا به دنبال فروشگاهی هستند که در تولید و عرضه این محصول با قیمت مناسب توانسته باشد نظر خریداران را به خود جلب نماید که در معرفی یکی از این فروشگاه ها می توان فروشگاه کاسیان فرش را بیان نمود که در زمینه تولید و عرضه زیباترین فرش مدرن و فانتزی توانسته با موفقیت عمل نماید .
ویژگی فرش ماشینی فانتزی
فرش های فانتزی تولید شده در فروشگاه کاسیان فرش به سبب خصوصیاتی که در تولید آن به کار می رود سبب قیمت مناسب این محصول شده است که در معرفی یکی از این ویژگی ها در ابتدا می توان تعداد شانه و تراکم فرش را بیان نمود . تولید فرش فانتزی در این فروشگاه با تعداد 480 و 1600 گره به نام فرش 480 شانه تراکم 1600 معرفی می گردد و یکی از دلایل قیمت پایین این دسته از فرش می باشد . زیرا بافت با این تعداد پایین شانه و تراکم در مصرف الیاف در بافت صرفه جویی به عمل می آورد . البته نوع جنس الیاف نیز یکی دیگر از ویژگی های فرش فانتزی و موثر در قیمت می باشد که در فروشگاه کاسیان فرش در راستای عرضه فرش به قیمت مناسب استفاده از الیاف آکریلک به همراه پلی استر را در نظر می گیرد . استفاده از تعداد 8 رنگ در بافت فرش در کنار ابعاد فرش مدرن نیز از عوامل دیگر در قیمت فرش می باشند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی فانتزی و مدرن با قیمت مناسب
فروشگاه کاسیان فرش برای خریداران فرش فانتزی و مدرن جدید امکان خرید فرش ماشینی فانتزی و مدرن با قیمت مناسب را در نظر گرفته تا بتواند در دسترسی افراد به فرش فانتزی با قیمت مناسب موفق عمل نماید . این فروشگاه در راستای خرید فرش فانتزی امکان خرید فرش به صورت حضوری و خرید آنلاین فرش را در نظر گرفته تا دسترسی و خرید این محصول برای تمامی خریداران در اقصی نقاط کشور فراهم آورد . در نظر گرفتن امکاناتی نظیر ارسال سریع فرش به همراه تضمین کیفیت نیز از عوامل دیگر در این فروشگاه در راستای جلب رضایت خریداران می باشد .

برگشت به بالا