خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی درجه یک طرح ستاره

فرش  فانتزی درجه یک طرح ستاره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش  فانتزی درجه یک طرح ستاره فرش  فانتزی درجه یک طرح ستاره فرش  فانتزی درجه یک طرح ستاره فرش  فانتزی درجه یک طرح ستاره

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
101-23
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه خرید فرش فانتزی با توجه به تغییر سبک و شیوه زندگی ها سبب شده در میان خریداران فرش ماشینی رواج یابد . به همین منظور در خرید این فرش ماشینی افراد به دنبال جنبه کیفیت فرش می باشند تا از فرش خریداری شده بتوانند طی سالیان متمادی استفاده نمایند بدون این که در فرش خریداری شده عیب و نقصی به وجود آید . با توجه به این مطلب می توان بیان نمود خرید فرش فانتزی درجه یک و با کیفیت یکی از مهم ترین دغدغه افراد می باشد که در خرید فرش فانتزی به دنبال آن هستند . لذا انتخاب و خرید از یک فروشگاه معتبر و فعال در زمینه تولید فرش فانتزی درجه یک در طرح های متنوع از معضلات انتخاب فروشگاه فرش می باشد که در معرفی یکی از این فروشگاه های فرش معتبر و فعال در این زمینه با تولید فرش فانتزی درجه یک و با کیفیت هم چون فرش فانتزی درجه یک طرح ستاره می توان فروشگاه کاسیان فرش را بیان نمود .
خصوصیات فرش فانتزی درجه یک
از خصوصیات فرش فانتری درجه یک می توان مواردی را که در تولید فرش استفاده می شود بیان نمود که در تعیین کیفیت فرش نیز موثر می باشند . در بیان این خصایص در فرش های مدرن یا فانتری در وهله اول می توان به نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت فرش اشاره نمود که برابر با آکریلیک هیت ست شده به همراه الیاف پلی استر هستند که هم از لحاظ کیفیت و مقاومت ، فرش درجه یک را در اختیار خریداران قرار می دهند هم از لحاظ قیمت ، فرش با قیمت ارزان را به خریداران عرضه می نمایند . در کنار نوع الیاف مصرفی آکریلیک و پلی استر به عنوان نخ خاب فرش می توان الیاف پنبه و جوت مصرفی به عنوان نخ پود فرش را نیز از مواردی بیان نمود که در بحث ایجاد نرمی و لطافت برای فرش به کار می رود و در درجه بندی فرش بر اساس کیفیت نیز همانند نخ خاب موثر می باشد . در کنار بررسی این دو نخ مورد استفاده در بافت فرش استفاده از دستگاه های بافت فرش مجهز از کشور وندویل بلژیک نیز از مواردی است که در تولید فرش فانتزی درجه یک تاثیر به سزایی دارد . 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی درجه یک طرح ستاره
فروشگاه کاسیان فرش در راستای خرید فرش فانتزی درجه یک و با کیفیت هم چون خرید فرش فانتزی درجه یک طرح ستاره برای خریداران در متنوع ترین طرح فرش های فانتزی درجه یک امکان خرید این دسته از محصولات را به صورت مستقیم شامل خرید حضوری فرش به همراه خرید آنلاین فرش برای خریداران میسر نموده است . این نحوه خرید فرش با توجه به نیاز های خریداران و شرایط آنان در نظر گرفته شده است که با خدماتی نظیر ارسال رایگان فرش به سراسر کشور همراه است . خرید فرش از این فروشگاه در کنار این مسائل امکان دسترسی به فرش با قیمت ارزان به سبب استفاده از ترکیب متریال درجه یک را نیز برای خریداران به همراه دارد .

برگشت به بالا