خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدیدترین فرش طرح مدرن

جدیدترین فرش طرح مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
جدیدترین فرش طرح مدرن جدیدترین فرش طرح مدرن جدیدترین فرش طرح مدرن جدیدترین فرش طرح مدرن

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
102-23
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فروشگاه کاسیان فرش یکی از تولید کننده و عرضه کننده انواع جدید ترین فرش طرح مدرن می باشد که برای خریداران در جهت خرید جدید ترین فرش طرح مدرن اقدام به فعالیت می نماید . این فروشگاه با دارا بودن تیم طراحی مجرب خود در زمینه تولید و طراحی فرش های مدرن از به روز ترین متد و طراحی ها در تولید فرش فانتزی و مدرن در راستای بر طرف ساختن نیاز خریداران استفاده  می نماید . به همین جهت خریداران فرش فانتری و مدرن که به دنبال جدید ترین طرح فرش مدرن هستند به انتخاب این فروشگاه در زمینه خرید جدید ترین فرش فانتزی می پردازند .
مشخصات جدید ترین فرش طرح مدرن
فروشگاه کاسیان فرش در تولید جدید ترین فرش طرح مدرن از تعداد شانه برابر 480 و تراکم 1600 در بافت استفاده می نماید که یک فرش مناسب برای منازل را برای اشخاص به ارمغان آورد . تولید این فرش فانتزی و مدرن با شکل هندسی مستطیل در ابعاد متفاوت در طرح های جدید قابل استفاده در مکان هایی نظیر اتاق خواب و آشپزخانه می باشد . البته بسته به چینش دکوراسیون برخی از این فرش مدرن نیز به عنوان فرش پذیرایی استفاده می نمایند . بافت فرش مدرن در این فروشگاه در کنار به کار رفتن طرح جدید از بهترین و مرغوب ترین متریال بافت می شود که این موضوع در بحث ارائه فرش درجه یک و با کیفیت به خریداران موثر می باشد و این موضوع خود ضمانت چندین ساله فرش را در این فروشگاه برای خریداران به همراه دارد که نشان از تضمین کیفیت برای محصولات این فروشگاه می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید جدید ترین فرش طرح مدرن
فروشگاه کاسیان فرش در کنار خرید حضوری فرش برای خریداران  ، خرید جدید ترین فرش طرح مدرن امکان خرید آنلاین فرش را فراهم نموده است تا علاوه بر دسترسی تمامی افراد از اقصی نقاط کشور به جدید ترین فرش طرح مدرن بتوانند بدون محدودیت مکانی و زمانی به صورت آنلاین با مراجعه به وب سایت اینترنتی کاسیان فرش به تمامی کلکسیون فرش های فانتزی و مدرن دست یافته و با مقایسه تمامی عکس فرش های مدرن و مقایسه آن ها با توجه به نوع دکوراسیون بهترین انتخاب را برای خود به ارمغان آورند .

برگشت به بالا