خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی طرح فانتزی زیبا

فرش ماشینی طرح فانتزی زیبا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی طرح فانتزی زیبا فرش ماشینی طرح فانتزی زیبا فرش ماشینی طرح فانتزی زیبا فرش ماشینی طرح فانتزی زیبا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
109-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

اگر شما از آن دسته خریداران فرش ماشینی هستید که در خرید فرش های طرح فانتزی و مدرن زیبا به دنبال قیمت مناسب نیز هستید می توانید به خریداری فرش فانتزی و مدرن از فروشگاه کاسیان فرش در شهر فرش کاشان با قدمت تولید و محبوبیت در کیفیت فرش های ماشینی بپردازید . این فروشگاه با تولید فرش های با کیفیت در ضمن دارا بودن قیمت مناسب امکان خرید فرش فانتزی زیبا با قیمت مناسب را برای خریداران در طرح هایی متنوع به ارمغان می آورد . به طوری که تقاضای خرید این محصول یعنی فرش ماشینی طرح فانتزی زیبای کاشان از فروشگاه خود را بالا برده است .
ویژگی فرش طرح فانتزی زیبا
 در بیان ویژگی فرش طرح فانتزی زیبا می توان در وهله اول به طرح های به روز و جدید به کار رفته در بافت فرش اشاره نمود که در فروشگاه کاسیان فرش توسط طراحان خبره ارائه می شود . در بیان ویژگی های شاخص فرش فانتزی در کنار طرح این دسته از فرش ها می توان استفاده از ترکیب رنگ های روشن و تیره در فرش را بیان نمود که این فرش فانتزی زیبا را جزء فرش های خاص قرار می دهد . از لحاظ کیفیت فرش نیز می توان به تولید فرش فانتزی با الیاف درجه یک آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر اشاره داشت که علاوه بر کیفیت در قیمت فرش فانتزی نیز تاثیر دارد و در کنار تعداد شانه و تراکم پایین این فرش ، قیمتی مناسب را برای این محصول به ارمغان می آورد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی فانتزی زیبای کاشان
خریداران فرش ماشینی فانتزی زیبای کاشان می توانند در تهیه و خرید این محصول از فروشگاه کاسیان فرش واقع در شهر فرش کاشان به صورت حضوری با مراجعه به کارخانه فرش کاسیان یا به صورت غیر حضوری به صورت آنلاین با مراجعه به وب سایت اینترنتی کاسیان فرش از عکس فرش مدرن و فانتزی زیبای این فروشگاه دیدن نموده و با مشاهده و مقایسه آن با سایر فروشگاه های دیگر از لحاظ طرح و رنگ به همچنین کیفیت و قیمت به انتخاب و خرید محصول مورد نظر بپردازند .

برگشت به بالا