خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج طرح کهنه کاشان

فرش وینتیج طرح کهنه کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج طرح کهنه کاشان فرش وینتیج طرح کهنه کاشان فرش وینتیج طرح کهنه کاشان فرش وینتیج طرح کهنه کاشان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
110-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

خرید فرش وینتیج کاشان به عنوان محصولی کهنه نما که بسیار شبیه به قالی های قدیمی عتیقه می باشد ، برای استفاده در دکوراسیون های مدرن امروزی بسیار صورت می پذیرد که باعث زیبایی فضا می شود . به کار گرفتن فرش وینتیج طرح کهنه کاشان در دکوراسیون های مدرن امروزی بسیار مناسب می باشد زیرا موجب تناسب و زیبایی فضا می شود . فرش ماشینی کهنه نمای کاشان در فروشگاه کاسیان فرش ، در تنوع بالایی از طرح و رنگ موجود است که مشتریان با سلیقه های مختلف می توانند از طرح مورد پسند خود بهره مند گردند .

خصوصیات فرش وینتیج کهنه نمای کاشان
فرش ماشینی وینتیج محصولی مدرن است که در شانه تراکم کمی از گره ها تولید می شود و به همین دلیل از نرمی و راحتی پاخور برخوردار می باشد . اصولا محصولات مدرن با استفاده از الیاف بافت ارزان قیمت و مقاومی تولید می شود که هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ قیمت مناسب و مطلوب باشد . طراحی نقش فرش از قاعده خاصی پیروی نمی کند و به صورت کاملا مدرن و فانتزی با هشت رنگ واقعی و متنوع به عنوان فرش 8 رنگ مدرن طراحی و عرضه می گردد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش وینتیج کاشان
فروشگاه اینترنتی کاسیان فرش بهترین مرکز برای خرید انواع فرش مدرن ماشینی می باشد ، زیرا دارای تنوع بالایی از طرح و رنگ و مدل های مختلف است که منجر به پاسخ گویی نیازها و سلیقه های مختلف افراد می شود . با مراجعه به این فروشگاه معتبر فرش می توانید از بهترین فرش وینتیج کاشان متناسب با دکوراسیون خانه یا اتاق خود بهره مند گردید . فروش فرش وینتیج کاشان به عنوان فرش کهنه نما صورت می پذیرد که علاقمندان به طرح های قدیمی و عتیقه می توانند با خرید این محصول هزینه بسیار کمتری را بابت آن پرداخت نمایند . فروش آنلاین فرش وینتیج کاشان در این فروشگاه آنلاین فرش به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه می باشد .

برگشت به بالا