خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن و فانتزی طرح قدیمی

فرش مدرن و فانتزی طرح قدیمی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن و فانتزی طرح قدیمی فرش مدرن و فانتزی طرح قدیمی فرش مدرن و فانتزی طرح قدیمی فرش مدرن و فانتزی طرح قدیمی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
110-22
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در تولید و عرضه فرش های مدرن و فانتزی یکی از سبک های جدید به کار رفته در تولید این محصول که سبب عرضه فرش مدرن و فانتزی طرح قدیمی می گردد به کار گرفتن طرح به سبک قدیمی در بافت فرش به صورت کهنه نما می باشد که سبب ارائه فرش کهنه نما می گردد که در زبان انگلیسی به آن فرش وینتیج می گویند . جهت مشاهده عکس جدید ترین و زیباترین فرش زیبای مدرن طرح قدیمی متناسب با دکوراسیون های مدرنیته می توانید فروشگاه کاسیان فرش را برای تهیه این محصول زیبا انتخاب نمایید .
ویژگی فرش مدرن طرح قدیمی
در بافت فرش های مدرن طرح قدیمی از طرح های قالی های دستبافت به شیوه مدرن استفاده می نمایند تا حالتی کهنه به فرش دست یابد و همانند فرش ساییده شده نمایان گردد . استفاده از این طرح فرش مناسب برای اتاق خواب از گزینه های انتخابی می باشد که استفاده از آن سبب دفورمه شدن فرش نمی گردد و این موضوع به کیفیت بالای این محصول اشاره دارد . بافت این فرش طرح قدیمی که به نوعی فرش وینتیج و کهنه نما نیز نامیده می شود با الیاف آکریلیک هیت ست شده و پلی استر صورت می گیرد که یک فرش با دوام را در اختیار خریداران قرار می دهد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش زیبای مدرن طرح قدیمی
اگر شما از آن دسته خریدارانی هستید که به دنبال فرش زیبای مدرن طرح قدیمی برای منازل خود هستید می توانید انتخاب تنوع طرح این فرش را در فروشگاه کاسیان فرش مشاهده نمایید . مشاهده عکس فرش کهنه نما یا به نوعی فرش عتیقه در طرح های زیبای مدرن و قدیمی در این فروشگاه متناسب با دکوراسیون های مدرن در وب سایت آنلاین کاسیان فرش بدین منظور در نظر گرفته شده است تا خریداران را در انتخاب فرش زیبای مدرن طرح قدیمی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به سبب عرضه مستقیم فرش در این فروشگاه یاری نماید .

برگشت به بالا