خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن فانتزی

فرش مدرن فانتزی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن فانتزی فرش مدرن فانتزی فرش مدرن فانتزی فرش مدرن فانتزی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
112-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از فرش های ماشینی که با طراحی خاصی که در تولید آن به کار گرفته می شود در دسته بندی جدا به نام فرش مدرن فانتزی قرار می گیرد یکی از محصولاتی است که امروزه خریداری آن به سبب مدرنتیه شدن زندگی ها رواج بیشتری داشته است . استفاده از این فرش های ماشینی در دکوراسیون های امروزی سبب ایجاد فضایی فوق العاده برای منازل می گردد و این موضوع در خرید فرش فانتزی تاثیر به سزایی دارد . خرید این محصول در فروشگاه کاسیان فرش به صورت خرید مستقیم فرش برای خریداران مهیا شده است .
ویژگی فرش مدرن فانتزی
در بیان ویژگی فرش مدرن فانتزی می توان تعداد 480 گره به همراه تعداد 1600 گره را در راستای عرضی و طولی فرش در واحد یک متر مربع را بیان نمود که در عرضه فرش 480 شانه تراکم 1600 موثر می باشد . بافت فرش مدرن فانتزی در این فروشگاه با طیف برابر با 8 رنگ واقعی در شکل هندسی مستطیل در ابعاد هم چون ابعاد فرش 6 متری ، فرش 9 و 12 متری با ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی متری انجام می پذیرد که انتخاب این فرش را مناسب برای اتاق خواب نموده است . در بررسی ویژگی دیگر این محصول از لحاظ کیفیت می توان به نخ خاب برابر با آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر و نخ پود برابر با الیاف پنبه و جوت اشاره نمود که علاوه بر کیفیت مناسب برای این محصول قیمت مناسبی را نیز برای آن معین می نماید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مستقیم فرش مدرن فانتزی
در خرید مستقیم فرش مدرن فانتزی می توان فروشگاه فرش کاسیان را با امکان خرید مستقیم فرش به دو شیوه خرید حضوری فرش و خرید غیر حضوری معرفی نمود که امکان خرید این محصول را برای تمامی افراد در هر نقطه از کشور مهیا کرده است . این فروشگاه در کنار این نحوه خرید فرش برای خریداران امکاناتی نظیر ارسال رایگان فرش به همراه ارسال سریع فرش را نیز در نظر گرفته که به نوعی در کاهش هزینه خریدار و دسترسی آسان به فرش مورد نظر کمک می نماید و همین امر تقاضای خرید از این فروشگاه را بالا می برد .

برگشت به بالا