خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

مدل فرش فانتزی اتاق خواب

مدل فرش فانتزی اتاق خواب
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
مدل فرش فانتزی اتاق خواب مدل فرش فانتزی اتاق خواب مدل فرش فانتزی اتاق خواب مدل فرش فانتزی اتاق خواب

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
113-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در خرید مدل فرش فانتزی اتاق خواب برای جوانان به ویژه اتاق خواب منازل نو عروسان بهترین انتخاب می تواند فرش های مدرن و فانتزی با توجه به دکوراسیون مدرن منازل باشد . از این رو در خرید فرش های مدرن مناسب برای اتاق خواب می توانید در کنار مشاوره با طراحان داخلی دکوراسیون به مشاوره و پشتیبانی از فروشگاه فرش انتخابی نیز به یک فرش مناسب دست یابید . فروشگاه کاسیان فرش یکی از فروشگاه های است که در عرضه این فرش فانتزی و مدرن توانسته نیاز خریداران را برطرف سازد . به همین منظور می توان برای مشاهده مدل فرش فانتزی اتاق خواب به این فروشگاه رجوع کرده و به انتخاب فرش مناسب بپردازید .
مدل فرش فانتزی اتاق خواب
یکی از طرح های تولیدی در فروشگاه کاسیان فرش که توانسته به یکی از زیباترین طرح های فرش به عنوان فرش اتاق خواب عروس و نوجوانان تبدیل گردد فرش بافته شده با طرح راه  راه می باشد که به صورت ستون های عمودی با راه افقی در تنوع رنگی 8 رنگ بافته می شود . بافت این محصول زیبا و دل انگیز در این فروشگاه با بهترین نوع الیاف ها شامل الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر صورت می گیرد تا در ضمن حفظ کیفیت امکان خرید فرش با قیمت مناسب را نیز فراهم آورد . ارتفاع نخ خاب برابر با 10 میلی متری در این محصول جهت ایجاد نرمی و لطافت برای خریداران در حین راه رفتن بر روی این فرش می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مدل فرش فانتزی اتاق خواب
فروشگاه کاسیان فرش با فروش مستقیم فرش امکان خرید مدل فرش فانتزی اتاق خواب را برای تمامی سلیقه ها مهیا نموده است . خرید مستقیم در این فروشگاه به منزله خرید آنلاین فرش و خرید به صورت فیزیکی می باشد که روش اول از ارجحیت بالاتری برخوردار می باشد . خریداز این فروشگاه در کنار دسترسی به مدل فرش فانتزی اتاق خواب در زیبا ترین طرح امکان خرید فرش با کیفیت بالا و قیمت مناسب را نیز به همراه دارد که این موضوع را می توان از تضمین قیمت فرش به همراه کیفیت فرش در این فروشگاه به دست آورد .

برگشت به بالا