خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی

فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
114-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش وینتیج که در معنای فارسی به آن کهنه نما می گویند یکی از دسته فرش های مدرن و فانتزی می باشد که به عنوان نمادی از قالی های دستباف قدیمی معرفی گشته است و امروزه با طرح های زیبا در بالاترین کیفیت به خریداران ارائه می گردد . این دسته از فرش وینتیج که از فرش های مدرن ایرانی محسوب می گردد با طرح های زیبا در فروشگاه کاسیان فرش به فروش می رسد و این موضوع سبب خرید فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی در این فروشگاه گشته است .
ویژگی فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی
به کار رفتن طرح قالی های ایرانی در گذشته در بافت این محصولات مدرن به شکل کهنه که به نوعی انگار دچار ساییدگی شده است یکی از فرش های مدرن ایرانی می باشد که توانسته مورد پسند خریداران با سلیقه های خاص قرار گیرد . بافت این محصول با تعداد شانه و تراکم پایین انتخاب این فرش را برای مکان های پرتردد چون فرش اتاق خواب و آشپزخانه مناسب نموده است زیرا بافت با این تعداد شانه و تراکم که برابر با 480 و 1600 می باشد این فرش را از نرمی و پاخور مناسب برخوردار کرده است . استفاده از هشت رنگ واقعی در تولید این محصول یکی از ویژگی های این فرش بوده که در کنار طرح خاص آن زیبایی این محصول را دو چندان نموده است .     

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی
فروشگاه کاسیان فرش که از بهترین مراکز خرید فرش در دسته بندی فرش های مدرن و فانتزی می باشد این بار در راستای تقاضا و نیاز بازار و خریداران امکان خرید فرش وینتیج فرش مدرن ایرانی را فراهم نموده است تا خریداران با سلیقه های خاص و مشکل پسند برای انتخاب فرش برای دکوراسیون های مدرن خود به انتخاب و خرید این محصول بپردازند . خرید فرش وینتیج یا همان فرش های کهنه نما در این فروشگاه برای خریداران به دو شیوه خرید آنلاین و خرید حضوری در نظر گرفته شده است . با خرید از این فروشگاه می توانید به محصول موردنظر خود در سریع ترین زمان ممکن دست یابید زیرا این فروشگاه ارسال سریع فرش را برای دسترسی فوری خریداران و سفارش دهندگان فرش از فروشگاه خود در نظر گرفته است . 

برگشت به بالا