خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

مدل فرش جدید مدرن بازار

مدل فرش جدید مدرن بازار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
مدل فرش جدید مدرن بازار مدل فرش جدید مدرن بازار مدل فرش جدید مدرن بازار مدل فرش جدید مدرن بازار

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
118-22
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

خرید مدل فرش جدید مدرن از فروشگاه آنلاین کاسیان فرش به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است که افراد با مراجعه به آن می توانند از انتخاب بهترین طرح های جدید و زیبا با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خانه خود بهره مند گردند . با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کاسیان فرش می توانید مدل فرش جدید مدرن که در بازار ندیده اید را انتخاب و با قیمتی مناسب خریداری نمایید ، چرا که فروش مدل فرش جدید مدرن از محصولات کاسیان فرش به صورت مستقیم و بی واسطه صورت می پذیرد و بدین طریق خریداران از پرداخت بسیاری از هزینه های اضافی معاف خواهند شد .

خصوصیات مدل فرش مدرن کاشان
فرش ماشینی مدرن از دسته محصولاتی است که به دلیل تفاوت در نوع بافت و طراحی نقوش مورد پسند بسیاری از علاقمندان به طرح های مدرن و امروزی واقع شده تا با به کارگیری آن در دکوراسیون های مدرن خود ، هارمونی لازم در فضا و طراحی داخلی منزل خود را به بهترین نحو ایجاد نمایند . تولید این فرش ماشینی در هشت رنگ بندی واقعی و متنوع صورت گرفته که به همین علت از این محصول به عنوان فرش 8 رنگ مدرن و فانتزی نیز نام می برند . هم چنین با استفاده از به کارگیری تعداد شانه تراکم پایین و ضخامت خاب بالا برای این محصول مدرن ، منجر به افزایش نرمی و راحتی سطح مدل فرش مدرن کاشان شده اند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مدل فرش جدید مدرن
خرید مدل فرش جدید فانتزی و مدرن از شرکت کاسیان فرش به دو شیوه حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است که افراد طبق شرایط خود می توانند از آن بهره مند گردند . فروشگاه اینترنتی کاسیان فرش مرکزی آنلاین است که مشتریان با مراجعه غیر حضوری و آنلاین به آن می توانند از خرید مدل فرش خوب مدرن کاشان با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب برخوردار گردند . این فروشگاه شامل انواع طرح های فرش مدرن فانتزی می باشد که باعث جذب خریداران با سلیقه های متفاوت شده تا بتوانند جدیدترین فرش مدرن مناسب دکوراسیون مدرن امروزی خانه خود را انتخاب نموده و با قیمتی مناسب خریداری نمایند .

برگشت به بالا