خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی با طرح سنتی

فرش فانتزی با طرح سنتی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی با طرح سنتی فرش فانتزی با طرح سنتی فرش فانتزی با طرح سنتی فرش فانتزی با طرح سنتی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
120-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش های مدرن و فانتزی با توجه به تغییر شیوه های زندگی به سمت مدرنیته شدن از تولید بالایی در میان تولید کنندگان برخوردار گشته اما نیاز برخی از خریداران به فرش فانتزی با طرح سنتی نیز یکی از علایق خریداران است که برخی از تولید کنندگان به عرضه آن به بازار فرش مشغول می باشند . فروشگاه کاسیان فرش یکی از دسته فروشگاه هایی است که در زمینه تولید و عرضه فرش های فانتزی و مدرن با هر نوع طرح و رنگ توانسته پاسخ گوی مناسبی برای نیاز و سلیقه تمامی خریداران باشد ، به گونه ایی که افراد در خرید فرش فانتزی با طرح سنتی به فروشگاه آنلاین کاسیان فرش رجوع می نمایند .
مشخصات فرش فانتزی با طرح سنتی
تولید فرش فانتزی با طرح های سنتی متناسب برای دکوراسیون های کلاسیک برای خریداران در فروشگاه کاسیان فرش با تعداد گره های عرضی برابر با 480 و تعداد گره های طولی برابر با 1600 بافته می شود و فرش فانتزی با طرح سنتی را به عنوان فرش 480 شانه تراکم 1600 متناسب برای استفاده به عنوان فرش مناسب پذیرایی ، فرش اتاق خواب و فرش آشپزخانه می نماید . استفاده از هشت رنگ واقعی در تولید این دسته از فرش های فانتزی در کنار طرح سنتی به کار رفته در آن از المان هایی است که در بحث زیبایی این محصول تاثیر گذار می باشد . از لحاظ کیفیت فرش مدرن تولید شده در این فروشگاه می توان استفاده از الیاف ترکیبی آکریلیک و پلی استر به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه و جوت مصرفی در بافت فرش به عنوان نخ پود را بیان نمود که هم کیفیت بالا و هم قیمت مناسبی را برای این محصول به ارمغان می آورد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی با طرح سنتی
فروشگاه کاسیان فرش یکی از فروشگاه های تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش مدرن و فانتزی در انواع طرح و رنگ می باشد که این بار در راستای تقاضای نیاز بازار به فرش های فانتزی با طرح سنتی با تولید این شاخه از محصولات امکان خرید فرش فانتزی با طرح سنتی را برای خریداران به صورت حضوری و آنلاین مهیا نموده است . خرید فرش از این فروشگاه با تضمین قیمت و تضمین کیفیت برای خریداران در نظر گرفته شده است تا به نوعی در جلب رضایت و اعتماد آنان تاثیر بگذارد .

برگشت به بالا