خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی مدرن زیبا

فرش ماشینی مدرن زیبا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی مدرن زیبا فرش ماشینی مدرن زیبا فرش ماشینی مدرن زیبا فرش ماشینی مدرن زیبا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
120-22
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از زیباترین شاخه های فرش ماشینی را می توان فرش ماشینی مدرن زیبا بیان نمود که انتخاب آن برای هر نوع دکوراسیون به ویژه دکوراسیون های مدرن و امروزی بیشترین تقاضا را دارا می باشد . خرید این محصول با قیمت ارزان از کارخانه تولید و عرضه کننده این محصول یکی از دغدغه هایی است که به دلیل تعداد عرضه کنندگان در بازار فرش پدید آمده و همین تعدد و بحث رقابت امکان خرید این محصول را با سردرگمی همراه ساخته است . به همین منظور فروشگاه کاسیان فرش با ارائه فرش ماشینی مدرن زیبا با قیمت ارزان به صورت حضوری و آنلاین امکان خرید فرش را برای خریداران فراهم آورده است .
ویژگی فرش مدرن زیبا
بافت فرش های مدرن زیبا در دسته بندی فرش های فانتزی مدرن در شرکت کاسیان فرش با ترکیبی از الیاف آکریلیک هیت ست شده و پلی استر به عنوان نخ خاب با ویژگی مقاومت در برابر حرارت و گرما و استحکام بالایی که دارا می باشد در کنار الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود با خاصیت لطافت و جلوگیری از چروکی که دارا می باشد این محصول را از لحاظ کیفیت در بالاترین رده قرار داده است به طوری که در معرفی آن می توان به فرش درجه یک اشاره داشت . در کنار الیاف های مصرفی بافت این محصول می توان تعداد شانه و تراکم فرش که برابر با 480 و 1600 می باشد و فرش 480 شانه تراکم 1600 را تولید می نماید با طیف 8 رنگ به کار رفته در فرش در ابعاد شش متری ، نه متری ، دوازده متری بیان نمود که تماما با یک دیگر در قیمت مناسب و ارزان این فرش تاثیر می گذارند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی مدرن زیبا با قیمت ارزان
اگر شما از آن دسته خریداران خواهان فرش ماشینی مدرن با قیمت ارزان هستید می توانید به جای تهیه این محصول در بازار فرش با مراجعه به فروشگاه کاسیان فرش در شهر فرش کاشان به صورت حضوری و آنلاین به خرید فرش با تضمین کیفیت و قیمت ارازن دست یابید . دلیل ارزان بودن فرش در این کارخانه عرضه مستقیم محصولات می باشد و هیچ مداخله ای در بحث کیفیت پایین فرش ندارد و ارائه تضمین کیفیت فرش در این فروشگاه نیز به هیمن منزله در راستای جلب اعتماد خریداران در نظر گرفته شده است .

برگشت به بالا