خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن با رنگ زمینه تیره

فرش مدرن با رنگ زمینه تیره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن با رنگ زمینه تیره فرش مدرن با رنگ زمینه تیره فرش مدرن با رنگ زمینه تیره فرش مدرن با رنگ زمینه تیره

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
137-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

استفاده از فرش های مدرن و فانتزی در دکوراسیون های مدرن و امروزی می تواند جلوه و نمای خاصی را برای منازل به همراه آورد . این موضوع در کنار طرح فرش می تواند به رنگ آن نیز باز گردد به طوری که می توان استفاده از فرش با رنگ تیره را از گزینه های چشم گیر در دکوراسیون های مدرن بیان نمود . با توجه به این موضوع می توان نقش فرش مدرن با رنگ زمینه تیره در دکوراسیون را یکی از عامل های مهم در زیبا نمودن دکوراسیون های مدرن مطرح نمود . این موضوع و سفارش اینترنتی فرش مدرن با رنگ زمینه تیره در فروشگاه کاسیان فرش این امکان را ایجاد نمود تا خریداران فرش مدرن با هر رنگ زمینه از جمله فرش با رنگ تیره بتوانند از فرش های مدرن با رنگ بندی و طراحی متنوع برخوردار گردند .
خصوصیات فرش مدرن با رنگ زمینه تیره
در بافت فرش های مدرن و فانتزی در کنار طرح و نقشه های ابداعی به کار رفته در محصول می توان به استفاده از طیف رنگ تیره در فرش های ماشینی اشاره نمود که امروزه در ایجاد فضایی چشم گیر با نوع دکوراسیون مدرن تاثیر به سزایی دارد . بافت این نوع از محصولات در فروشگاه کاسیان فرش با تعداد گره های عرضی برابر با 480 به نام شانه فرش و تعداد 1600 گره طولی به نام تراکم فرش بافته می شود . این نوع از فرش های ماشینی با این تعداد شانه و تراکم پایین با ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی استفاده از این فرش را مناسب برای فرش اتاق خواب نموده است . استفاده از این محصول با رنگ تیره در مکان های بزرگ سبب نمایان ساختن و کوچک تر شدن فضا می شود . از لحاظ ابعاد این محصول می توان به ابعاد فرش 6 متری ، 9 و 12 متری اشاره نمود که نسبت به مساحت منزل مورد خریداری قرار می گیرد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

سفارش اینترنتی فرش مدرن با رنگ زمینه تیره
فروشگاه کاسیان فرش در کنار امکان خرید و سفارش فرش به صورت حضوری امکان خرید و سفارش اینترنتی فرش را نیز مهیا نموده تا هر خریدار در هر نقطه از کشور که به دنبال فرش مدرن با رنگ زمینه تیره هستند بتوانند به سفارش اینترنتی فرش مدرن با رنگ زمینه تیره بپردازند . این فروشگاه در کنار ایجاد این شرایط برای خریداران با پیشنهادات ویژه چون ارسال رایگان فرش ، ارسال سریع فرش و  تضمین بهترین کیفیت و قیمت توانسته به جلب اعتماد و رضایت خریداران منجرب گردد .

برگشت به بالا