خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه

فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
144-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش ماشینی ایرانی کهنه نما از محصولاتی است که اخیرا در کارخانه های فرش بافی تولید می شود و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . فرش ماشینی ایرانی طرح کهنه محصولی است که به صورت نقشه های سنتی بافته شده و با ایجاد عملیاتی روی طرح و رنگ فرش ، حالت ساییدگی و کهنه نمایی به آن می بخشند . افراد به جهت خرید فرش برای دکوراسیون مدرن و امروزی خود از انواع طرح های فرش ایرانی وینتیج نیز بسیار استقبال نشان داده اند .

ویژگی فرش ایرانی طرح قدیمی و کهنه نما
امروزه فرش های ماشینی به دلیل تنوع تقاضای بازار ، در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می گردد و اصولا فرش ماشینی مدرن از طرح های زیادی برخوردار می باشد که با استفاده از آن می توان با هر نوع دکوراسیونی ست فرش مورد نظر آن را خریداری کرد . یکی از محصولات مدرن فرش ماشینی کهنه نما یا طرح قدیمی می باشد که با استفاده از بهترین و ارزان ترین الیاف بافت و در تراکم پایین گره به عنوان فرش مدرن ارزان قیمت شناخته می شود . ارتفاع خاب بلندی که برای این محصول در نظر گرفته شده سبب شده تا خریداران از آن به عنوان فرش مناسب اتاق خواب استفاده نمایند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی ایرانی کهنه نما
شرکت تولیدی کاسیان فرش از معدود شرکت های تولیدی فرش ماشینی است که در تولید تنوع بالایی از جدیدترین طرح و رنگ های انواع فرش مدرن در حال فعالیت است و می توان با مراجعه به فروشگاه آنلاین کاسیان فرش از صحت این امر مطلع شد . هم این چنین این شرکت تولیدی فرش با دارا بودن مجوزهای رسمی برای فعالیت خود به عنوان معتبرترین شرکت فرش مدرن در کاشان شناخته می شود که در این حوزه از جایگاه بسیار خوبی نزد خریداران برخوردار شده است . خرید فرش ماشینی ایرانی کهنه نما به دلیل دارا بودن طرح و رنگی لایت و متفاوت ، باعث جذابیت و خاص شدن دکوراسیون خانه شما خواهد شد . فروش فرش ماشینی ایرانی کهنه نما به صورت مستقیم و بی واسطه از کارخانه صورت می پذیرد که با این وجود مشتریان توانسته اند از خرید فرش طرح قدیمی ایرانی با قیمت تولیدی بهره مند گردند .

برگشت به بالا