خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج

فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
155-21
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش های مدرن و فانتزی را می توان در طرح های مختلف چون فرش طرح آبرنگی یا فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج دسته بندی نمود و به بازار فروش ارائه داد . امروزه تقاضای فرش های کهنه نما یا به عبارتی همان فرش های وینتیج به سبب شباهت به فرش هایی قدیمی و به نوعی عتیقه که از قدمت و قیمت بالایی برخوردارند سبب شده تا تولید کنندگانی چون فروشگاه کاسیان فرش به تولید فرش مدرن کهنه نما اقدام نماید . به همین منظور فروش فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج را برای خریداران به صورت حضوری و آنلاین در نظر گرفته است .
مشخصات فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج
در بیان مشخصات تولید این فرش ماشینی می توان به دو نوع تراکم بافت فرش که برابر با تعداد 480 گره عرضی (تراکم عرضی) و تعداد 1600 گره طولی (تراکم طولی) می باشد و یک فرش 480 شانه تراکم 1600 را تولید می نماید و استفاده از تعداد 8 رنگ در تولید فرش را بیان نمود . ارتفاع لحاظ شده در بافت این محصول برابر با 10 میلی بوده تا نرمی و لطافت پاخور فرش با این تعداد شانه و تراکم را بالا بیاورد . بافت فرش کهنه نما در این فروشگاه با الیاف آکریلیک هیت ست شده و پلی استر با مقاومتی که دارا می باشند و طول عمر فرش را افزایش می دهند به عنوان نخ خاب فرش و الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود را می توان از ویژگی های کیفی این محصول بیان نمود که در رده بندی فرش به عنوان فرش درجه یک به همراه دستگاه مورد استفاده از محصولات وندویل بلژیک مطرح نمود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج
فروشگاه کاسیان فرش به عنوان یکی از تولید کننده و عرضه کنندگان انواع فرش ماشینی از جمله فرش های مدرن و فانتزی توانسته در میان خریداران فرش مدرن به جایگاه مطلوبی دست یابد . به همین منظور این بار با فروش فرش ماشینی کهنه نمای وینتیج به صورت حضوری و اینترنتی به ارائه این محصول جدید در شاخه فرش های مدرن و فانتزی در فروشگاه خود پرداخته است . این فروشگاه در کنار فروش به صورت اینترنتی و حضوری امکان تهیه این دست از فرش ها با قیمت درب کارخانه را نیز به سبب عرضه بدون واسطه و دلال برای خریداران در نظر گرفته است تا علاوه بر دسترسی به فرش با کیفیت بالا به قیمت مناسب نیز دست یابند .

برگشت به بالا