خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کرم کهنه نمای وینیتج

فرش کرم کهنه نمای وینیتج
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کرم کهنه نمای وینیتج فرش کرم کهنه نمای وینیتج فرش کرم کهنه نمای وینیتج فرش کرم کهنه نمای وینیتج فرش کرم کهنه نمای وینیتج

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
155-22
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش های کهنه نما که به سبب شباهت به فرش هایی با قدمت بالا بسیار مورد توجه قرار گرفته است در طرح هایی متنوع و جدید با رنگ بندی چون فرش رنگ روشن کهنه نمای وینتیج در فروشگاه کاسیان فرش به خریداران عرضه می گردد . استفاده از رنگ روشن در تولید این فرش ها با مدل فرش هایی پاخور شده که با کاهش طیف رنگی هم چون رنگ پریدگی در برخی از قسمت های فرش همراه است توانسته نظر خریداران فرش در دکوراسیون های امروزی و مدرن را به خود جلب نماید . از این رو افراد برای خرید دسته فرش های کهنه نمای مدرن به دنبال فرش های تولیدی ارائه شده در فروشگاه کاسیان فرش که از ارائه دهندگان متنوع ترین طرح و رنگ فرش می باشد ، هستند تا بتوانند متناسب با هر هارمونی دکوراسیون و رنگ آن به انتخابی مناسب دست یابند . فرش کرم کهنه نمای وینتیج یکی از محصولات این فروشگاه در راستای این نیاز خریداران می باشد .
ویژگی فرش کهنه نمای وینتیج
بافت فرش های کهنه نما در فروشگاه کاسیان فرش برای استفاده در مکان های پر رفت و آمد چون فرش اتاق خواب یا فرش آشپزخانه با تعداد شانه برابر با 480 و تراکم 1600 تولید می گردد و به عنوان فرش 480 شانه تراکم 1600 معرفی می گردد . در کنار طرح کهنه نمای این فرش استفاده از طیف برابر با 8 رنگ واقعی در تولید این محصول زیبایی این فرش را بیشتر می نماید . بافت این دسته از فرش های مدرن را می توان در ابعادی چون فرش های 6 متری ، فرش 9 متری و 12 متری بیان نمود و انتخاب آن برای هر مساحت منزل را میسر دانست . از لحاظ کیفی نیز می توان استفاده از بهترین الیاف جهت بالا بردن کیفیت و مناسب نمودن قیمت فرش را بیان نمود که برابر با آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش رنگ روشن کهنه نمای وینیتج
در کنار انتخاب فرش با رنگ روشن با توجه به حفظ هارمونی هماهنگی دکوراسیون و رنگ می توان بر اساس نظر روانشناسی نیز از به خرید فرش رنگ روشن کهنه نمای وینتیج اشاره نمود . از لحاظ روانشناسی انتخاب رنگ فرش روشن هم چون فرش کرم کهنه نمای وینتیج علاوه بر امکان هماهنگی با هر نوع دکوراسیون فضایی بزرگ را برای شما القا می نماید به همین منظور در منازل با مساحت کم از فرش هایی با رنگ روشن استفاده می نمایند تا فضا بزرگ تر نمایش داده شود . 

برگشت به بالا