خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی

جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
155-23
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

خرید جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی از فروشگاه کاسیان فرش امکان پذیر می باشد . جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی محصولی است که طرح آن به صورت سنتی و کلاسیک می باشد ولی به دلیل برخورداری از جلوه و رنگ های لایت که فرش را از نمایی خاص برخوردار گردانده ، به عنوان جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی کاشان شناخته می شود . این مدل فرش مدرن طرح قدیمی بسیار مناسب برای دکوراسیون های مدرن امروزی می باشد که در طرح آن از رنگ های خنثی و لایت استفاده شده است .

مشخصات فرش ماشینی مدرن
فرش های ماشینی مدرن از شانه تراکم پایینی برخوردار می باشد که به همین دلیل دارای وزنی سبک و قیمتی مناسب می باشد . محصولات مدرن به دلیل برخورداری از شانه تراکم پایین در ارتفاع خاب بلندی تولید می شود که به همین دلیل از آن به عنوان فرش مناسب اتاق خواب و آشپزخانه استفاده می نمایند ، زیرا این مکان های پر تردد از پاخور بیش تری برخوردار است که باعث تخته شدن خاب فرش ماشینی مدرن نخواهد شد . تولید این محصول با استفاده از الیاف مقاوم و ارزان قیمت اکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر صورت می پذیرد که علاوه بر کاهش قیمت فرش مدرن طرح قدیمی باعث افزایش کیفیت آن نیز شده است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی
فروشگاه کاسیان فرش با وجود دارا بودن انواع فرش های ماشینی مدرن توانسته از جایگاه بسیاری خوبی نزد خریداران این نوع محصول برخوردار گردد که دارای انواع طرح های جدید و جذاب و امروزی می باشد که می توان از آن به عنوان فرش مناسب دکوراسیون مدرن استفاده نمود . فروش جدیدترین فرش مدرن طرح قدیمی در این فروشگاه معتبر فرش به صورت مستقیم و بی واسطه صورت می پذیرد که خریداران به واسطه آن می توانند از خرید فرش مدرن طرح قدیمی با قیمت کارخانه بهره مند گردند که در جهت جلب اطمینان خاطر آن ها ، گارانتی معتبر تضمین بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز همراه با محصول خریداری شده به صورت رایگان به آن ها تحویل داده خواهد شد .

برگشت به بالا