خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج کهنه نما

فرش وینتیج کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج کهنه نما فرش وینتیج کهنه نما فرش وینتیج کهنه نما فرش وینتیج کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

از دسته فرش های جدید در دسته فرش های مدرن در خانواده فرش های ماشینی می توان فرش وینتیج کهنه نما را معرفی نمود که با طراحی های بی نظیر خود توانسته مخاطبان هدف بسیاری را برای خرید به سمت این محصول بکشاند. جدیدترین طرح فرش وینتیج یا همان فرش های کهنه نما را می توانید به صورت عکس فرش در وب سایت آنلاین کاسیان فرش مشاهده نمایید و بر اساس سلیقه و نوع رنگ بندی این محصولات که از رنگ های درهم استفاده می شود و فقط دارای طیف رنگی تیره یا روشن می باشد به انتخاب این محصول اقدام نمایید.  
خرید فرش وینتیج یا کهنه نما در این فروشگاه برای علاقه مندان به این قبیل از محصولات به شکل مستقیم به صورت حضوری و آنلاین مهیا شده است لذا در خرید این محصول به راحتی می توانید به هر شیوه که برای شما مقدور است به خرید فرش فانتزی کهنه نما بپردازید.
بافت این محصولات با تعداد شانه 480 و تراکم 1600 به سبب افزایش انسجام فرش صورت می گیرد که در فروشگاه کاسیان فرش با بهترین نوع الیاف بافته می شود. در بیان الیاف مصرفی این محصولات می توان الیاف آکریلیک به همراه پلی استر به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه و جوت را به عنوان نخ پود فرش بیان نمود که هم بهترین کیفیت فرش و هم قیمت مناسب فرش را در پی دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش وینتیج یا کهنه نما
خرید فرش وینتیج یا کهنه نما در جدیدترین طرح فرش مدرن و فانتزی با قیمت خرید مناسب با بهترین الیاف بافت فرش به صورت حضوری و آنلاین در فروشگاه کاسیان فرش مهیا شده است. خرید از این فروشگاه با امکان ارسال رایگان فرش همراه بوده که این موضوع نیز در کاهش هزینه خرید برای خریداران تاثیر گذار می باشد.

برگشت به بالا