خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدیدترین مدل فرش فانتزی اتاق خواب

جدیدترین مدل فرش فانتزی اتاق خواب
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
جدیدترین مدل فرش فانتزی اتاق خواب جدیدترین مدل فرش فانتزی اتاق خواب جدیدترین مدل فرش فانتزی اتاق خواب جدیدترین مدل فرش فانتزی اتاق خواب

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

همان طور که انتخاب فرش پذیرایی مستلزم آگاهی از اطلاعاتی برای انتخاب فرش ماشینی می باشد این موضوع در انتخاب فرش اتاق خواب نیز باید رعایت گردد لذا توجه به این موضوع سبب می گردد تا جدیدترین مدل فرش فانتزی اتاق خواب مورد انتخاب قرار گیرد. اتاق خواب به سبب تردد بالای رفت و آمد مستلزم انتخاب فرش با تراکم گره ایی پایین می باشد که با ارتفاع بالای نخ خاب خود با پاخور شدن شکل ظاهری و اولیه خود را از دست ندهد لذا از همین رو انتخاب و خرید اینترنتی جدیدترین مدل فرش فانتزی صورت می گیرد.
انتخاب مدل جدید فرش فانتزی کهنه نما یا همان فرش های وینتیج به سبب برخوداری از طرح های قدیمی فرش که به عنوان فرش عتیقه مورد خریداری قرار می گرفته است را می توان از مدل های جدید فرش های مدرن و فانتزی معرفی نمود که در متنوع ترین طرح های به روز در شرکت فرش های مدرن کاسیان فرش ارائه می گردد. به کار رفتن تراکم گره ایی 480 به عنوان شانه و 1600 به عنوان تراکم در طول فرش که فرش مدرن 480 شانه تراکم 1600 را در اختیار خریداران قرار می دهد از ویژگی های است که انتخاب آن را برای فرش اتاق خواب مناسب می نماید.
همچنین به کار بردن الیاف آکریلیک در جهت بالا بردن کیفیت به همراه الیاف پلی استر در جهت کاهش قیمت این محصولات نیز از دیگر گزینه های انتخابی مناسب این محصول برای اتاق خواب می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی جدیدترین مدل فرش فانتزی
فروشگاه کاسیان فرش در راستای دسترسی هموطنان در سراسر کشور برای خرید فرش های فانتزی اتاق خواب در کنار فروش حضوری با ایجاد امکان خرید اینترنتی جدیدترین مدل فرش فانتزی در طرح های فرش کهنه نما سبب گشته تا تمامی هموطنان بتوانند با صرف کمترین زمان و هزینه به خرید فرش اتاق خواب اقدام نمایند. قیمت ارزان فرش های مدرن در این فروشگاه علاوه بر المان های تولید فرش در کنار فروش بدون حضور واسطه سبب شده تا قیمت درب کارخانه برای محصولات در نظر گرفته شود.

برگشت به بالا