خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج قهوه ای روشن

فرش وینتیج قهوه ای روشن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج قهوه ای روشن فرش وینتیج قهوه ای روشن فرش وینتیج قهوه ای روشن فرش وینتیج قهوه ای روشن

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از طیف های رنگی مورد علاقه برای خرید فرش ماشینی در میان متقاضیان را می توان فرش ماشینی قهوه ای معرفی نمود که در دسته فرش های مدرن نیز این طیف رنگی توانسته مورد پسند بسیاری از افراد قرار گیرد. تولید فرش وینتیج قهوه ای روشن در فروشگاه کاسیان فرش نیز به همین سبب و نیار بازار فرش صورت گرفته است. برای خرید این نمونه از محصولات مهم ترین المان برای متقاضیان را می توان بررسی لیست قیمت فرش ماشینی وینتیج بیان نمود که برای مشاهده قیمت ها می توانید از وب سایت آنلاین کاسیان فرش دیدن نمایید.
ویژگی فرش وینتیج
بافت فرش های وینتیج با طیف های رنگی درهم و یک رنگ شاخص در بافت فرش با طراحی که فرش تولیدی را به صورت کهنه نما می نماید را می توان از ویژگی های این دسته از فرش های مدرن و فانتزی بیان نمود که سبب شده به عنوان جدید ترین فرش نام بگیرد. بافت فرش های مدرن به سبب استفاده در مکان های پر تردد هم چون فرش آشپزخانه و فرش اتاق خواب با تعداد شانه برابر با 480 و تراکم 1600 صورت می پذیرد که همین تراکم گره ایی در کنار استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر سبب شده تا فرش مدرن ارزان قیمت در اختیار خریداران قرار گیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

لیست قیمت فرش ماشینی وینتیج
با توجه به ویژگی های بیان شده در تولید فرش مدرن و فانتزی وینتیج که از المان های تاثیر گذار در قیمت می باشد در کنار ابعاد تولیدی این محصول عاملی دیگر در بحث قیمت فرش وینتیج کهنه نما را می توان بحث نحوه فروش فرش در کارخانه فرش بافی بیان نمود. عرضه فرش از کارخانه در نمایشگاه ها با هزینه های گزاف اجاره و ... همراه است که این موضوع قیمت فرش را بالاتر می برد. اما نحوه فروش مستقیم فرش به صورت حضوری یا آنلاین سبب می شود تا لیست قیمت فرش ماشینی وینتیج با قیمت درب کارخانه ارائه گردد. برای خرید فرش با قیمت تولیدی و مشاهده و مقایسه لیست قیمت فرش ماشینی وینتیج می توانید از فروشگاه کاسیان فرش دیدن نموده و به اطلاعات مورد نظر خود دست یابید. 

برگشت به بالا