خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی طرح آبرنگی

فرش فانتزی طرح آبرنگی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی طرح آبرنگی فرش فانتزی طرح آبرنگی فرش فانتزی طرح آبرنگی فرش فانتزی طرح آبرنگی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از جدیدترین دسته فرش های ماشینی موجود در بازار را می توان فرش های فانتزی و مدرن بیان نمود که در طرح های گوناگون هم چون فرش فانتزی طرح کهنه نما و فرش فانتزی طرح آبرنگی در بازار موجود می باشد. فروشگاه کاسیان فرش یکی از مجموعه های تولیدی در شهر فرش کاشان می باشد که به ارائه یک چنین محصولاتی می پردازد. البته یکی از جدیدترین نوع محصولات در این فروشگاه را می توان فرش فانتزی طرح آبرنگی بیان نمود که با تلفیق با طرح های کهنه نما که به نوعی از طرح های ترکیبی فرش فانتزی محسوب می شود روانه بازار گشته است.
خرید این دسته از محصولات که مناسب برای استفاده در دکوراسیون های مدرنتیه می باشد در این مجموعه به شکل آنلاین و حضوری مهیا می باشد.
قیمت فرش ماشینی طرح آبرنگی
در این فروشگاه به سبب عرضه محصولات به شیوه مستقیم بدون حضور واسطه و دلالان به قیمت درب کارخانه ارائه می گردد و البته به کار بردن الیاف ترکیبی بافت فرش از نخ خاب گرفته تا نخ پود فرش یعنی ترکیب الیاف آکریلیک و پلی استر به همراه الیاف پنبه و جوت خود از دیگر مواردی است که قیمت پایینی را برای این محصولات رقم می زند.
تعداد شانه 480 و تراکم 1600 به همراه طیف 8 رنگ و ابعاد استاندارد و حتی ابعاد نامتعارف نیز از المان های تولیدی این محصول می باشد که بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش ماشینی طرح آبرنگی
خرید محصولاتی ارزان قیمت با امکان تعویض زود به هنگام آن یکی از ویژگی هایی است که با توجه به تنوع طلبی، افراد را به سمت خرید و قیمت فرش ماشینی طرح آبرنگی می کشاند. لذا خرید از یک مجموعه با این امکانات به همراه کیفیت بالای فرش طرح آبرنگی و قیمت مناسب از دغدغه های متقاضیان این نمونه از محصولات می باشد که در فروشگاه کاسیان فرش این موضوع برای خریداران برطرف گشته است. همچنین در نظر گرفتن شرایطی هم چون ارسال سریع و رایگان فرش در این فروشگاه یکی از عواملی است که در راستای کاهش هزینه و جذب رضایت خریداران مطرح گشته است.

برگشت به بالا