خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی

فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از تولیدات جدید در دسته بندی فرش های فانتزی و مدرن که به سبب تغییر سبک دکوراسیون استفاده از آن رواج پیدا کرده است را می توان فرش فانتزی طرح آبرنگی معرفی نمود. ترکیب رنگ بندی های متنوع در این محصولات امکان هماهنگی این فرش را با طیف رنگ های گسترده میسر می نماید. همین جدید ترین نوع از فرش های ماشینی به ویژه اگر از تولیدات فرش در شهر کاشان باشد بیشترین تقاضا را به سمت خود معطوف می سازد.
فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی یکی از محصولاتی است که در فروشگاه کاسیان فرش یکی از تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در شهر فرش کاشان عرضه می گردد و تنوع محصولات آن در این دسته از فرش های ماشینی به قدری بالاست که توانسته پاسخ گوی نیاز بیشترین تقاضا برای این نمونه از محصولات باشد.
یکی از دغدغه های متقاضیان برای تهیه این محصول بررسی قیمت و خرید فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی می باشد که فروشگاه کاسیان فرش در این زمینه توانسته نظر مخاطبان را برطرف سازد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت و خرید فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی
در راستای بررسی قیمت و خرید فرش فانتزی جدید طرح آبرنگی می توان از جمله مواردی را که در فروشگاه کاسیان فرش برای بر طرف سازی نیاز خریداران مطرح می گردد را امکان نحوه خربد فرش را بیان نمود. خرید فرش از این مجموعه به شکل حضوری یا آنلاین مهیا شده است تا تمامی هموطنان در سرتاسر کشور بتوانند به این نوع از فرش های ماشینی فانتزی دست یابند. در کنار این شیوه های خرید عرضه بدون حضور واسطه در میان متقاضیان نیز از مواردی است که سبب گشته تا فرش های این فروشگاه به قیمت درب کارخانه به خریداران ارائه گردد.

برگشت به بالا