خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن خاص

فرش مدرن خاص
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن خاص فرش مدرن خاص فرش مدرن خاص فرش مدرن خاص

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش های فانتزی و مدرن از دسته فرش های ماشینی هستند که انتخاب آن برای فرش اتاق خواب به سبب تردد بالا در این مکان ها و امکان پاخور مناسب این فرش به سبب گره های محکم و خاص بافت آن سبب شده تا مناسب ترین نوع فرش برای این نوع از مکان ها باشد. همین مطالب و تقاضا در خرید این قبیل از تولیدات برای فرش اتاق خواب یا حتی فرش آشپزخانه سبب گشت تا تولید کنندگان را وادار نماید تا به تولید جدیدترین نوع فرش ماشینی مدرن و فانتزی اقدام نمایند.
فرش مدرن خاص یکی از طرح های جدید و به روز فرش های مدرن می باشد که در فروشگاه کاسیان فرش با طیف رنگی تیره به سبب نمایش کمتر آلودگی ها به سبب تردد بالا بر روی این فرش ها تولید می گردد. استفاده از تعداد 480 گره در راستای عرضی فرش و 1600 گره در راستای طولی که یک فرش 480 شانه تراکم 1600 را به خریداران عرضه می دارد یکی از ویژگی های فرش مدرن و فانتزی می باشد که امکان قابلیت جابه جایی و حمل آسان جهت شست و شو را میسر ساخته است. در کنار این ویژگی استفاده از بهترین متریال از دستگاه فرش بافی CRP 92 که قابلیت انعطاف پذیری بالا در بافت فرش و کاهش هزینه و قیمت را در پی دارد به همراه ترکیب الیاف آکریلیک و پلی استر به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود از ویژگی هایی تولید این محصول می باشد که به نوعی علاوه بر تاثیر گذاری بر روی قیمت در بحث کیفیت فرش و قرار دادن این محصولات در دسته فرش های درجه یک موثر می باشد.
همین ویژگی های بیان شده در بالاست که امکان خرید فرش ماشینی فانتزی و مدرن با تضمین قیمت را برای متقاضیان در فروشگاه آنلاین کاسیان فرش فراهم نموده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی فانتزی و مدرن با تضمین قیمت
فروشگاه کاسیان فرش در پی ارائه فرش مدرن ارزان در جدیدترین مدل فرش مدرن امکان خرید فرش ماشینی فانتزی و مدرن با تضمین قیمت را فراهم نموده است تا خریداران این نمونه از محصولات شهر فرش کاشان بتوانند به راحتی فرش های ماشینی مدرن را برای منازل خود خریداری نمایند. امکان خرید به دو شیوه خرید حضوری و خرید آنلاین که با حذف واسطه ها همراه می باشد در این فروشگاه نیز از مواردی است که قیمت و کاهش هزینه برای خریدار را در پی دارد.

برگشت به بالا