خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

طرح جدید فرش مدرن و فانتزی

طرح جدید فرش مدرن و فانتزی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
طرح جدید فرش مدرن و فانتزی طرح جدید فرش مدرن و فانتزی طرح جدید فرش مدرن و فانتزی طرح جدید فرش مدرن و فانتزی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

تغییر سبک زندگی و روی آوردن به سمت مدرنیته شدن سبب گشته تا این موضوع در انتخاب کف پوش منازل نیز تاثیر گذار باشد به طوری که افراد برای خرید فرش های ماشینی به سمت انتخاب طرح جدید فرش مدرن و فانتزی مطابق با متد روز جامعه و مدرن بودن هستند. خرید این دسته از محصولات یعنی فرش جدید مدرن و فانتزی همانند دیگر تولیدات دسته فرش های ماشینی بیشترین تقاضا را از شهر فرش کاشان به خود مختص ساخته است. این موضوع علاوه بر بحث قدمت به بحث طراحان خبره و توانمند این شهر نیز باز می گردد.
یکی از مجموعه های تولید و عرضه کننده فرش ماشینی در این شهر فرش را می توان فروشگاه کاسیان فرش معرفی نمود که با برخورداری از کادر و نیرو مجرب در زمینه طراحی توانسته نیاز متقاضیان در باب خرید اینترنتی فرش مدرن و فانتزی با بهترین قیمت را برطرف نماید.
ارائه جدید ترین طرح و رنگ در فرش های مدرن و فانتزی را می توان به سبب کادر مجرب در این زمینه و بهترین قیمت را به سبب نبود حضور دلالان و واسطه در بحث فروش فرش بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش مدرن و فانتزی با بهترین قیمت
به سبب دسترسی آسان متقاضیان فرش های مدرن و فانتزی کاشان با طرح های به روز فروشگاه کاسیان فرش علاوه بر بحث فروش حضوری امکان فروش آنلاین فرش را نیز در نظر گرفته است تا متقاضیان این محصولات در هر نقطه از جهان بتوانند به راحتی به این محصولات با بهترین قیمت به سبب تعامل مستقیم با فروشنده دست یابند. همچنین در نظر گرفتن امتیازاتی هم چون ارسال رایگان فرش به سراسر کشور نیز از مزایای خرید از این فروشگاه شهر فرش کاشان می باشد که سبب شده تا در کاهش هزینه خرید فرش برای متقاضیان صرفه جویی به عمل آید. 

برگشت به بالا