خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش با رنگ مسی

فرش با رنگ مسی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش با رنگ مسی فرش با رنگ مسی فرش با رنگ مسی فرش با رنگ مسی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از طیف رنگ های خاص به کار رفته در دسته فرش های ماشینی که به نوعی یادآور دسته فرش های دستبافت می باشد و این موضوع به سبب هم خانواده بودن این رنگ با رنگ های لاکی، قرمز می باشد را می توان فرش با رنگ مسی معرفی نمود. انتخاب و خرید این طیف رنگ فرش ماشینی به قدری بالا بوده که این موضوع در تولید فرش های مدرن و فانتزی نیز تاثیر گذاشته است.
فروشگاه کاسیان فرش یکی از فروشگاه هایی است که عرضه مستقیم فرش ماشینی رنگ مسی را در دسته فرش های مدرن و فانتزی فراهم نموده است تا متقاضیان که تقاضا در خرید این نوع طیف رنگی برای کف پوش های مدرن متناسب با دکوراسیون خود هستند به آسانی بتوانند به این نوع از محصولات دست یابند.
استفاده از طرح های مدرن و ترکیب و تلفیق آن با طرح های سنتی و استفاده از طرح فرش وینتیج که از دسته فرش های عتیقه می باشد در تولیدات فرش با رنگ مسی این فروشگاه با این طیف رنگ سبب گشته تا این دسته از محصولات به عنوان یک فرش فانتزی خاص معرفی گردد که افراد خاص پسند به دنبال خرید آن هستند.
به کار بردن تعداد شانه 480 و تراکم 1600 با طیف 8 رنگ واقعی و استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر از ویژگی های تولید این محصول می باشد که علاوه بر بحث طرح و رنگ در کیفیت و قیمت فرش تاثیر گذار می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

عرضه مستقیم فرش ماشینی رنگ مسی
فروشگاه کاسیان فرش در راستای جلب اعتماد خریدار و  رضایت آنان و امکان خرید محصولات جدید این فروشگاه در سرتاسر کشور امکان عرضه مستقیم فرش ماشینی رنگ مسی را به شکل فروش حضوری از کارخانه و فروش آنلاین فرش مهیا نموده است. عرضه مستقیم در این فروشگاه علاوه بر روش های دسترسی آسان برای خریداران امکان عرضه فرش به قیمت درب کارخانه را به همراه دارد و این موضوع به سبب نبود حضور دلالان و واسطه ها می باشد.

برگشت به بالا