خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدید ترین فرش طرح قدیمی

جدید ترین فرش طرح قدیمی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
جدید ترین فرش طرح قدیمی جدید ترین فرش طرح قدیمی جدید ترین فرش طرح قدیمی جدید ترین فرش طرح قدیمی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از دسته فرش های مدرن و فانتزی که با طرح های جدید و تلفیق آن با طرح هایی از فرش های کهنه نما توانسته یکی از جدید ترین فرش طرح قدیمی در دسته بندی فرش های مدرن و فاتتزی را روانه بازار نماید را می توان با طیف های رنگی گسترده متناسب برای انتخاب دکوراسیون های مدرنیته در فروشگاه کاسیان فرش مشاهده نمود. این فروشگاه با تولید این قبیل از محصولات در متنوع ترین رنگ و طرح سبب گشته تا نیاز متقاضیان این دسته از فرش های ماشینی با تفاوت فرهنگ ها برطرف گردد لذا همین موضوع خرید فرش کهنه نما را برای خریداران از این فروشگاه بالا برده است.
تولید این نمونه از فرش های ماشینی در ابعاد استاندارد و ابعاد نامتعارف از ویژگی های بافت این محصول در فروشگاه کاسیان فرش می باشد که سبب شده تا این محصول برای تمامی مساحت های از منزل مورد انتخاب قرار گیرد. استفاده از بهترین متریال بافت از الیاف آکریلیک هیت ست شده و پلی استر گرفته تا استفاده از بهترین دستگاه های بافندگی از جمله خصوصیات این نمونه از تولیدات می باشد که علاوه بر قرار دادن این دسته تولیدات در رده بندی فرش به عنوان فرش با کیفیت ممتاز سبب شده تا در بحث قیمت این محصولات در کنار تعداد تراکم گره ایی مصرفی در تولید تاثیر بگذارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کهنه نما
با توجه به قیمت مناسب بافت این دسته از فرش های مدرن و فانتزی و ترکیب طرح های جدید و قدیمی در طراحی آن ها که سبب شده این دسته از محصولات به عنوان یک فرش خاص معرفی گردد را می توانید به صورت خرید فرش کهنه نما به دو شیوه خرید آنلاین و خرید حضوری از فروشگاه کاسیان فرش مورد خریداری قرار دهید و به محصول خریداری شده با قیمت درب کارخانه به سبب نبود واسطه و دلالان دست یابید. همچنین از امتیازاتی که این فروشگاه در راستای جلب رضایت مشتریان خود در نظر گرفته است می توان به ارسال رایگان فرش به سراسر کشور اشاره نمود.

برگشت به بالا