خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج ماشینی

فرش وینتیج ماشینی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج ماشینی فرش وینتیج ماشینی فرش وینتیج ماشینی فرش وینتیج ماشینی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

به سبب مدرنیته شدن زندگی ها و گاها حفظ اصالت و سنت ها افراد به دنبال آن دسته از وسایل و عناصری هستند که امکان هماهنگی با دکوراتیو مدرن با حفظ طرح های اصیل و سنتی را دارا می باشد که در این دسته انتخاب فرش وینتیج ماشینی می تواند در این زمینه خریداران را یاری نماید. این قبیل از محصولات با طرح های جدید و زیبا در دسته فرش های مدرن و فانتزی را می توانید از فروشگاه کاسیان فرش با ابعاد مختلف از ابعاد استاندارد گرفته تا ابعاد سفارشی و نامتعارف تهیه نمایید.
اما به دور از این مطالب یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان برای خرید فرش مدرن وینتیج را می توان بررسی قیمت فرش وینتیج ماشینی بیان نمود که با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه بسیار از اهمیت برخوردار است. در باب قیمت فرش وینتیج کاشان تولید شده در فروشگاه کاسیان فرش می توان به سبب در نظر داشتن نیاز متقاضیان برای خرید این محصولات با هر توان مالی این فروشگاه در تولیدات خود علاوه بر حفظ کیفیت بالای محصول با ترکیب متریال با دیگر انواع نوع الیاف بافت سبب می شود تا قیمت محصول ارزان تر گردد. همچنین استفاده از تراکم گره ای پایین به سبب قابلیت حمل با امکان شست و شوی آسان با این محصولات خود در کاهش قیمت آن موثر می باشد که با این ویژگی ها می توان این دسته از محصولات را از فروشگاه کاسیان فرش خریداری نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش وینتیج ماشینی
فروشگاه کاسیان فرش علاوه بر المان های به کار برده در تولید فرش برای کاهش هزینه ها با در نظر گرفتن فروش مستقیم فرش از سوی این فروشگاه به دو شیوه خرید آنلاین و خرید مستقیم از کارخانه بدون حضوری دلالان و واسطه ها در بحث فروش خود سبب گشته تا سود ناشی از این موضوع در بحث فروش، حذف و در نتیجه فرش به قیمت درب کارخانه به خریداران عرضه گردد. به همین سبب قیمت فرش وینیتج ماشینی با نازل ترین قیمت با حفظ کیفیت و اصالت کالا در اختیار خریداران قرار می گیرد.

برگشت به بالا